Krom Kapsül İle Fazla Kilolara Son !

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Diyet Beslenme Bölümünden Krom Kapsül İle Fazla Kilolara Son ! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Sevinç
  Bayan Üye
  Reklam

  Krom Kapsül İle Fazla Kilolara Son !

  Reklam  Krom Kapsül İle Fazla Kilolara Son !

  Forum Alev
  SOLGAR CHROMİUM PİCOLİNATE 90 TB.

  Fazla Kilo,Halsizlik ve Kan Şekeri Dengelemesi

  Günümüzde birçok insan vücutlarındaki krom eksikliği nedeniyle halsizlik, fazla kilo gibi sorunlar yaşamaktadır. Krom eksikliği aynı zamanda kalp ve şeker hastalıklarına katkıda bulunur.Krom sağlık açısından önemli olup,günümüzün beslenme alışkanlıklarıyla yeterli miktarlarda alınamayabilir.Daha da kötüsü fazla şeker,tüketilen sınırlı miktardaki kromun vücut tarafından daha çok kullanılmasına sebep olur.

  Biyolojik olarak aktif olan krom,önemli bir insülin kofaktörüdür.İnsülin hormonu,açlık kontrolüne,enerji üretimini ayarlamaya,yağın yakılmasına,kas oluşumuna ve koleterol kullanımına yardımcı olur.İnsilün, besinlerin ve diğer bileşiklerin vücut hücrelerinin duvarlarından geçişini kontrol eder.Eğer hücrelere yeteri kadar yakıt(kan şekeri)girmez ise,yeterli enerji üretilmez.Eğer kan şekeri enerjii olarak yakılmazsa ,yağa dönüştürülür ve yağ hücrelerinde depolanır.Ayrıca yeteri kadar aminoasit hücrelere giremezse, ne kadar egzersiz yaparsanız yapın kaslar inşa edilemez.

  Güvenli ve etkin krom takviyesi genel krom eksikliğini düzeltebilir. Bu krom takviyesi,spor yapılarak oluşan kilo kaybına ve kaz yapımına yardımcı olabilir,kolestrolü dengeleyebilir ve kan şekeri optimize eder. Kuzey Carolina Üniversitesinden Dr.John Roeback günde 600mcg krom alımının HDL (iyi huylu lipoprotein) seviyesinin 16 oranında yükselttiğini rapor etmiştir.


  Kullanım Önerisi: Günde 1-3 kapsül, tercihen yemeklerden sonra

  Uyarı: İnsüline bağımlı diyabet hastaları kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.

  Ambalaj: 90lık cam şişede

  Ürün Formu: Bitkisel kapsül
 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Krom Kapsül İle Fazla Kilolara Son !

  Reklam  diyet yaparken alınan hap ve ilaçların doktor tarafından onaylandıktan sonra kullanılması gerekmektedir. yaksa zayıflayacağız diye canımızdan olmayalım.+ Yorum Gönder
krom kapsülü
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi