Bel inceltmenin püf noktaları - bel zayıflatma

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Diyet Beslenme Bölümünden Bel inceltmenin püf noktaları - bel zayıflatma ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hozukcan
  Emekli
  Reklam

  Bel inceltmenin püf noktaları - bel zayıflatma

  Reklam  Bel inceltmenin püf noktaları - bel zayıflatma

  Forum Alev
  bel inceltme hareketleri - bel nasıl erir - bel nasıl inceltilir - bel inceltmenin püf noktaları - bel zayıflatma  Bel inceltme egzersizleri bel bölgesinden zayıflamanın en doğal yoludur. Kasığımızın hemen üstündeki hattı tam bir çember biçiminde düşündüğümüzde bir çok kişinin bu bölgede yani kalça ve bel bölgesindeki yağlanmadan ve kalınlaşmadan şikayetçi olduğunu görürüz. Hatta bazı kişilerde dar pantolon vs giyildiğinde bel ve karın bölgesinden bu fazla yağlar dışarıya sarkmakta ve hoş olmayan bir görüntüye neden olmaktadır. Bel inceltme ve zayıflatma denildiğinde ise özellikle bu bölgedeki sarkan yağların eritilerek diri, sert ve toplu bel kaslarına sahip olmamız anlaşılır.

  Göbeğin sarkması da bel ve kalça kenarlarından yağ sarkması gibi sık görülür. Ancak bira göbeği denilen durum genelde erkeklere özgü bir şişmanlık türüdür. Bel kalınlaşması ve bel bölgesinden kilo alma ise her iki cinsiyette de görülmektedir.

  Bel inceltmek ve zayıflatmak için diyet rejim, estetik kozmetik operasyonlar, lipoakşın ve lipoliz, liposculpture gibi bir çok değişil yöntem bulunmasına rağmen bunlardan hiç birisi kalıcı bel inceltme ve bel zayıflama etkisi göstermemektedir. Özellikle aç kalınarak verilen kilolar en ufak bir geriye dönüşte hızla geri alınmaktadır.

  Hangi tür egzersiz ve spor hareketleri bel inceltme sürecine katkıda bulunur?

  Kalça karın ve bel bölgesinde depolanan fazla kilolar ve yağlar ancak ve ancak egzersiz ve spor hreketleri ile ve diyet eşliğinde kalıcı olarak eritilirler. Her ne kadar kalça ve bel yağlarının egzersiz olmadan eritilmesi ve bölgesel incelme mümkün olsa da karın ve bel kaslarının egzersizler ile uyarılması durumunda bu verilen kilolar uzun süre geri alınmamaktadır.


 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: bel inceltmenin püf noktaları - bel zayıflatma

  Reklam  Bel inceltmek için diyet yapmak pek işe yaramaz bu sadece kiloları götürür. Beli inceltecek egzersizler yaparak belinizi inceltebilirsiniz. Yanlara doğru eğilmek ya da sağa sola doğru hızlı bir şekilde yapmak beli incelten egzersizlerdendir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi