Ekran kartı sorunum oyunu başlattığımda hata veriyor

+ Yorum Gönder
Donanım ve Donanım Sorunlarınız Bölümünden Ekran kartı sorunum oyunu başlattığımda hata veriyor ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  esat35
  Üye
  Reklam

  Ekran kartı sorunum oyunu başlattığımda hata veriyor

  Reklam  Ekran kartı sorunum oyunu başlattığımda hata veriyor

  Forum Alev
  Arkadaşlar biraz önce arkadaşıma oyun yükledim..fakat oyunu başlattığımda hata veriyor..Oyunun minimum konfigürasyonlarında,64 mb ekran kartı olması gerekirken arkadaşımda 32 mb ekran kartı bulunuyor ve bu kart onboard olarak gelmiş..Bizde kasayı söküp aldıkları yere götürdük..Ordaki arkadaş da 64 mb lık ekran kartı taktı..Bu kart sayesinde istenen kapasite tamam olması gerekirken yine aynı hatayı verdi..

  Oyunu tekrar kaldırıp kurmama rağmen düzelmedi..Bios tan ayarı varmı bu işlemin?

  hala 32 mb görünüyor.Acaba nerde yanlış yapmış olabilirim..Hatayı yazmak isterdim fakat mümkün diil..Yardımlarınız için saolun..İyi forumlar.


 2. 2
  alize
  Üye

  --->: ekran kartı sorunum

  Reklam  eğer pc de onboard ekran kartı varken siz 64 kart eklettiyseniz o vakit ekran çıkışınıda ekran kartına bağlamış olmalısınız.Bağlamadan önce biosa girip monitör çıkışını (muhtemelen biosta araştırsanız göreceksinizidir) onboarddan ekran kartına yönlendirmeniz gerekir. Burda dikkat etmeniz gereken biostan çıkışı ekran kartı seçmeniz halinde ekrandan görüntünün gideceğidir. Görüntü gidincede hiçbir tuşa dokunmadan pc mönitör çıkışınızı söküp ekran kartına bağlayın ve açın görüntü gelecektir. F10 ve y basıp biostan çıkın ekran kartınızın sürücüsü yüklü değilse yükleyin.

  Diyorsanızki çıkışımız zaten ekran kartına takılı o vakit kartın 64 mb lık olduğuna sürücüsünün doğru yüklendiğine ve pc nin bu kartı desteklediğne emin olun .Bunu aygıt yönetcisine girerek veya donatlar-sistem araçları-sistem özelliklerinden öğrenebilirsiniz 3. 3
  esat35
  Üye
  Eyvallah bu uygulamaları kontrol edicem.Saolun...en kötüsü pc ci arkadaşla beraber el atarız..İyi forumlar.. 4. 4
  esat35
  Üye
  Eyvallah bu uygulamaları kontrol edicem.Saolun...en kötüsü pc ci arkadaşla beraber el atarız..İyi forumlar..

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi