Pc sistem geri yükleme yapmadan başlamıyor

+ Yorum Gönder
Donanım ve Donanım Sorunlarınız Bölümünden Pc sistem geri yükleme yapmadan başlamıyor ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  esat35
  Üye
  Reklam

  Pc sistem geri yükleme yapmadan başlamıyor

  Reklam  Pc sistem geri yükleme yapmadan başlamıyor

  Forum Alev
  Arkadaşlar çok enteresan bir durumla karşı karşıyayım..Dün gece pc yi kapattım..Bu gün sabah açtığımda hiçbir aktivite olmuyo masaüstü öğeleri falan çıkıyor fakat mouse'un okunu hangi öğenin üzerine getirirsem getireyim,bir şey olmuyor görev çubuğunun üstüne getirdiğimde kum saati çıkıyor..

  Kesinlikle hiçbirşey yapamıyorum..Windows tuşu esc tuşu alt f4 falan hiçbirşey aktif olmuyor!!..Sadece ok hareketli gerisi iptal..

  Bende ctrl alt delete tuş kombinasyonlarıyla (sadece bu çalışıyor ayrıca) yeni görev diyip msconfig yaparak sistem geri yüklemeyi başlat diyip en kısa zamana geri yüklediğimde o zaman oluyor..

  Herşey normale dönüyor..Bunları yazarken bile aynı şeyi yaptım..Yoksa pc bir işe yaramıyo.

  5 gün oldu format atalı tekrar yapmak istemiyorum..

  İşte bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..Şimdiden teşekkürler..

  W sp2 pro.P4 3.2 512 ram 256 mb.ekran kartı..160 hd.. 2. 2
  irfancicek
  Üye

  --->: pc sistem geri yükleme yapmadan başlamıyor

  Reklam  muhtemelen sorun açılış kayıtlarından kaynaklanmaktadır ve başlangıçta çalıştırılmaya ayarlanmış bir dosya bşatımamakta buna bağlı olarak sisteminiz donmaktadır.sistem geri yükleme yapmak yerine. güvenli modda msconfig kullanıp başlangıç dosyalarınızın emin olamadıklarınızın tamamını temizeyin 3. 3
  esat35
  Üye
  Nasıl oldu anlamadım ama son yaptığım geri yüklemeden sonra herşey normale döndü..Hatta 2 defa restart çekip 2 defada komple enerjiyi kesip tekrar kontrol ettiğimde normal bir şekilde açıldı..İlginç bir durum..Halbuki en ufak bir gariplik yoktu pc de..Neyse arkadaşlar saolun yinede..Herkese iyi forumlar..:) 4. 4
  ICEEXOL
  Özel Üye
  Sistem Geri Yükleme hizmetini güvenliğin için kapatmalısın.Sistem Geri Yükleme yerine kaliteli bir programla yedek alabilirsin.Ayrıca yine böyle ya da benzeri bir sorunla karşılaştığında ,Windows'u "En Son İyi Yapılandırma ile Başlat" 'ı seçerek açmayı dene.

 5. 5
  50curtis50
  Usta Üye
  yada Xp CD'SİYLE OnarMyya calIş......

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi