Arkadaşlar xp çok yavaş açılıyor sonra sorun kalmıyor

+ Yorum Gönder
Donanım ve Donanım Sorunlarınız Bölümünden Arkadaşlar xp çok yavaş açılıyor sonra sorun kalmıyor ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  wkemal
  Üye
  Reklam

  Arkadaşlar xp çok yavaş açılıyor sonra sorun kalmıyor

  Reklam  Arkadaşlar xp çok yavaş açılıyor sonra sorun kalmıyor

  Forum Alev
  bu sorun xp günceleştirmelerden sonra oldu sizde mutlaqka bir çaresi vardır saygılar 2. 2
  bozo2
  Üye

  --->: arkadaşlar xp çok yavaş açılıyor sonra sorun kalmıyor

  Reklam  xp ye format at ondan sonra sorun gıder 3. 3
  EagLeEyes
  Üye
  Sitede varmıydı görmedim fakat eklemeden geçemeyeceğim. Mümkünse lisanssız yazılımlarda dikkatli olun.

  Ayrıca Windowsu temiz kurulum yaptıktan sonra Geri Dönüş ayarlarını kapatırsanız. Windowsunuzun hantallaşmasını engelleriniz.

  Fakat bir problem karşısında geçmişe dönemezsiniz..

  Korsan Xp'ye Son Darbe Microsoft'tan  Kopya yazılım kullanımının gerek kullanıcılar, gerekse yazılım üretcileri ve ekonomiye verdiği zararlara karşı mücadelede, her bireye görev düşüyor. Kullanıcıların, kopya yazılım kullanmanın risklerini ve orijinal yazılım kullanarak neler kazanacaklarını bilmeleri büyük önem taşıyor. Bu çerçevede, 20 Şubat’tan itibaren, Orijinal Yazılım Avantajı (WGA) Bildirimleri uygulamasını başlatıyor olacağız.

  Orijinal olmayan yazılım kullanmanın tehlikelerini biliyor musunuz?

  Kaynağı belli olmayan yerden yüklenen yazılımlar, virüs, kurtçuk / Trojan ve casus yazılım gibi tedhitler içerebilmektedir.
  Bazı kopya yazılımlar, Windows’un kurulmasını sağlamakla birlikte, sistem yönetiminin ele geçirilip, sistemin uzaktan kontrol edilebilmesine de yol açmaktadır.

  --------------------------------------------------------------------------------

  WGA (Windows Genuine Advantage / Windows Orijinal Ürün Avantajı) ve
  WGA Bildirimleri nedir?
  WGA, orijinal Windows deneyimini farklılaştırmayı hedefleyen ve orijinal olmayan Windows kullanıcılarını uyararak, lisanlanmaları için çözüm sunan bir teknolojidir.
  WGA Bildirimi, internet aracılığıyla Windows XP’nin orijinal olup olmadığını doğrular ve orijinal yazılım kullanımının avantajlarına ilişkin bilgi verir.

  WGA Bildirimi nasıl çalışıyor?
  WGA Bildirimleri kapsamında internete bağlı ve otomatik güncelleme seçeneğini kullanan kişilerin Windows XP’lerinin orijinallikleri kontrol edilecek. Orijinal değilse, giriş ekranında ve sistem uygulamaları alanında 14 gün boyunca “sahte yazılım mağduru” olabileceklerini vurgulayan bir uyarı çıkacak.
  14 gün sonrasında hala orijinal olarak etkinleştirilmeyen Windowslar için aynı alanlarda ürünlerinin orijalliğinin doğrulanamadığı uyarısı çıkacak.
  Windows’unun orijinal olmadığını öğrenen kullanıcılar, ister web sitesinden, isterlerse İş Ortaklarımızdan GGK (Get Genuine Kit) alarak orijinal lisans sahibi olup, bu doğrulamayı yapabilecekler ve bu aşamadan sonra uyarı görünmeyecektir.  Orijinal Windows kullanmanın ne gibi avantajları var?
  Sadece Windows XP’lerının orijinal olduğunu doğrulayan kullanıcılar,
  Internet Explorer 7.0,
  Windows Media Player 11 ve
  Windows Defender dahil olmak üzere birçok güncelleştirmeyi ücretsiz yükleyebilecekler.
  Ayrıca ücretsiz destek hizmetinden faydalanabileceklerdir.  Windows yazılımının orijinal olmadığını öğrenenler ne yapabilir?
  Orijinal olmayan yazılımlarını lisanslamak isteyenler,
  Internet üzerinden orijinal kurulum anahtarı veya orijinal yazılım CD’lerini satın alabilirler(Windows XP Home 99$, Windows XP Professional 149$)
  İşortaklarımızdan GGK (Get Genuine Kit) satın alabilirler
  ve mevcut kurulumlarını yeniden yüklemek zorunda kalmadan Windowslarını etkinleştirebilirler.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi