Oyundayken 4 tuşa birden basınca Pcden ses gelıyor !!

+ Yorum Gönder
Donanım ve Donanım Sorunlarınız Bölümünden Oyundayken 4 tuşa birden basınca Pcden ses gelıyor !! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Kahramanemre
  Yeni Üye
  Reklam

  Oyundayken 4 tuşa birden basınca Pcden ses gelıyor !!

  Reklam  Oyundayken 4 tuşa birden basınca Pcden ses gelıyor !!

  Forum Alev
  Oyundayken 4 veya 5 tusa bırden basınca dıger tuslarda haraketsız kalıyor oyunun tam heyecanlı yerınde oyun oldugu gıbı kalıyor ya bu sorunu nası cozebılırım yapıskan tus felan sandım ama shift e 5 kere basınca ole bısey cıkmıyor nerden ıptal ederim bunu .. 2. 2
  Kahramanemre
  Yeni Üye

  --->: Oyundayken 4 tuşa birden basınca Pcden ses gelıyor !!

  Reklam  gorunuse gore forumda online kısı sayısı vasat :) 3. 3
  fbesoluk_17
  Üye
  Arkadaşım Her Pc De Gelir Bu Ses Yapışık Tuşlar Mı Ne Deniyor Bilmiyorum Bendede oLuyor 5 Tuşa Birden Basılırmı :D Yapışık Tuşları İptal Edebiliyorsun Ben Yapmıştım Ama Unuttum... İnternetten Bulabilirsin Ve Flood Yapma Lütfen 4. 4
  KeşmekeŞ
  Özel Üye
  O ses Bilgisayarınızdan gelen uyarıdır ve her Bilgisayarda olur. Kapatmak için gelen uyarıda " İPTAL " veya Buna benzer seçenek vardır, onu seçerek kapatabilirsiniz.

 5. 5
  crayziso
  Usta Üye
  Diğer mesajlarda belirtildiği gibi yapışkan tuşlar devreye giriyor. Ard arda basılan tuşlar oyunun sollanmasına ve yapışkan tuşların devreye girmesine sebep olabiliyor.


  Yapışkan Tuşların İptali Hakkında Kısaca Bilgi Özeti ;

  Yapışkan Tuşlar seçeneklerini değiştirmek için
  Yapışkan Tuşlar, aynı anda iki veya daha fazla tuşa basma güçlüğü çekenler için tasarlanmıştır. Bir kısayol için CTRL+P gibi bir tuş bileşimi gerekiyorsa, Yapışkan Tuşlar özelliği bir değiştirici tuşa (CTRL, ALT veya ÜSTKARAKTER) veya Windows logo tuşuna () bastığınızda, başka bir tuşa basılıncaya kadar etkin kalmasını sağlar.

  Erişilebilirlik Seçenekleri'ni açın.
  Klavye sekmesindeki Yapışkan Tuşlar bölümünde Ayarlar'ı tıklatın. Aşağıdakilerden birini yapın:
  ÜSTKARAKTER tuşuna beş defa basarak Yapışkan Tuşlar'ı açmanızı veya kapatmanızı sağlayan kısayolu kullanmak için Kısayol kullan onay kutusunu işaretleyin.
  Değiştirici bir tuşa (CTRL, ALT veya ÜSTKARAKTER) veya Windows logo tuşuna () arka arkaya iki kere basıldığında, aynı tuşa yeniden basılıncaya kadar bu tuşun etkin kalacağını belirtmek için Seçenekler'in altından Kilitlemek için değiştirici tuşa iki kere basın'ı seçin.
  Değiştirici bir tuş (CTRL, ALT veya ÜSTKARAKTER) veya Windows logo tuşu () ile başka bir tuşa aynı anda basıldığında Yapışkan Tuşlar'ı kapatmak için, Seçenekler'in altından İki tuşa aynı anda basıldığında Yapışkan Tuşlar'ı kapat'ı seçin.
  Değiştirici bir tuşa (CTRL, ALT veya ÜSTKARAKTER) veya Windows logo tuşuna () basıldığını göstermek üzere bir sesli uyarı verilmesi için Uyarı'nın altından Değiştirici tuşa basıldığında sesli uyarı ver'i seçin.
  Yapışkan Tuşlar açıldığında, görev çubuğunda Yapışkan Tuşları için bir simge görüntülemek üzere Uyarı bölümünde Yapışkan Tuşlar'ın durumunu ekranda göster onay kutusunu işaretleyin.

  Not:  Erişilebilirlik Seçenekleri'ni açmak için Başlat'ı tıklatın, Ayarlar'ı seçin, Denetim Masası'nı tıklatın, sonra da Erişilebilirlik Seçenekleri'ni çift tıklatın.

 6. 6
  Kahramanemre
  Yeni Üye
  tesekkurler ilginizden dolayıı :)

 7. 7
  fbesoluk_17
  Üye
  Önemli Değil.........

 8. 8
  Ziyaretçi
  bnların hepsini yaptım ama yinede flood tuş basımı harici bir proğram ile yazı yazdığıız tespit edildi yazışma kurallarını ihlal etmeyin yazsısı geliyo hiç bişey yazamıyom
  oyun resmen yavaşlıyo yardımcı olursan
  ız sewinirim

+ Yorum Gönder
flood tuş basımı nedir,  tuşlara basınca ses çıkıyor
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi