Susuyorum susarken sana..

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Edebi Türler Bölümünden Susuyorum susarken sana.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Susuyorum susarken sana..

  Reklam  Susuyorum susarken sana..

  Forum Alev
  Bu kIz hep iSyan ediyoR faRkettiniS mi.. hiçbirŞey mutLu etmiyoR..SanıRım acI çekiyor.. beLki acıSını SeviyoR..beLki de uLaŞıLmaz'ına aŞık..Platon gIbI.. .biLioR ki kavuŞurLarSa ''biteRLer''.. . pekI Siz onunLa deRin deRin konuŞtunuz mu hIç.. Iç dünyaSını biLiyor muSunuz.. Cıxx biLemezSiniz.. biLmeniz Için de bir Neden yok zaTen Neden HüzünLüSün dedikLerinde aŞığım diyoR kIz .. biR aŞk ne kadaR üzeR ki biR kaLbi..KendiSi de biLmiyor Içindeki kaoSun SebebIni..
  kIm kI bu kadaR caN yakaN,düŞünüLen,özLeniLen.. SeviLen..habeRdar mıdıR acaBa yaNan bir yüRekten..biLiyor da daha çoK acI veRmeye mi hazırLanıyor..beLki de böyLe can yakaRak acıLarını hafifLetiyor o da benciLce..kimbiLebilir ki içLerindeki şizofRence yaŞanıLan ''aŞk'' ı... yokLuktan,mutSuzLuktan haz Alan iki yüRek.. . ayaz da değiL ..
  Ne kIz LeyLa kadaR uLaŞıLmaz,ne de eSas oğLan Mecnun kadaR iStekLi bu hIkaye de.. beLki ayRı dünYaLarın inSanLarı..beLki birbirLerinin ruh eŞLeri... bu denLi uzak oLmaSaLardı anLayacakLardı birbirLerini..yenIk düŞmeSeLerdi InatLarına.. .
  aŞk vazgeçmekmiŞ bazen SeveRken deLice..bazen de SusmakmıŞ Sessiz çıĞlıkLar ataRak..üzüLmekmiŞ de beLLi etmemekmiŞ maRifet..iSyan edeN bu Kız ŞimdiLerde aŞkını içiNe gömmeye hazıRLanıyor..heRkes hazıR mı acaBa...üzüLmek yoK,kıRıLmak yoK...SusmaK var iNadıNa.. .
  siLemiyorSan kaRaLa demiŞtin.. bak kaRaLıoRumm haYaLini.. ama yine de unuturSun diye çok koRkuyorum...SevMeLeri hIç bitmeyecek oLan fakat Sessiz biR beN buLcakSın aRtık kaRşında..ki kaRşıma çıkarSan..

  ben Sustum sıRa Sizde... Sende de '' KorkuLarInIn mağLubu''...


  alıntıdır..
 2. Alev
  Özel Üye

  Susuyorum susarken sana.. Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi