Saddam Hüseyin Adolf Hitlerin Oğlu mu ?

Müzik ve Eğlence Bölümünden Saddam Hüseyin Adolf Hitlerin Oğlu mu ? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  dark.water
  Asker Üye
  Reklam

  Saddam Hüseyin Adolf Hitlerin Oğlu mu ?

  Reklam  Saddam Hüseyin Adolf Hitlerin Oğlu mu ?

  Forum Alev
  Basının ortaya attığı 6 kanıt ..

  1- Saddam kendisi de defalarca babasını tanımadığını söyledi.

  2- Babasız bir çocuk olarak dayısı tarafından büyütüldü. Dayısının Naziler le bağlantısı çok uzun süre önce kanıtlanmıştı.

  3- Baba ile oğlu şaşırtıcı derecede birbirine benziyor.

  4- Ortadoğu da babasız bir adam nasıl olur da, Almanya gibi süpergüçlerden yardım almadan büyük bir diktatör haline gelebilir.

  5- Saddam Hüseyin hayatının her döneminde Alman ajanlar tarafından korunuyordu. BM ambargosu sırasında Alman şirketleri Irak ' a iş yapıyordu.

  6- Saddam Hüseyin in Bağdat taki sığınağını yapan Alman mühendis Karl Bernd Esser in dedesi, Alman diktatör Adolf Hitler in de sığınağını yapmıştı.
 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: Saddam Adolf Hitler'in Oğlu mu ?? Şok Iddia !!!

  Reklam  Bu yukarıda bahsettıgınız olayların hepsı bır varsayım beyler hıtler sadıst dıktator ve oglu saddam sadıst bır dıktator cok yanlıs bır yaklasım ben haddım olmayarak sıze gercek bır varsayımdan bahsedeyım ozaman her alım adamdan bır zalım cocuk dunyaya gelır her zalım adamdanda dunyaya bır alım cocuk gelır sebebınıde sıze lutfen acıklayayım ılahı adaletın yerıne gelmesı ıcın zalım babadan dogan bır evlat bu kız yada erkek farketmez babasının yaptıgı hataları gunahları veya yanlısları duzeltmek ıcın elınden gelenı yapar ve dıger taraftan alım olan baba yada kral yada padısah yada sızın anlıyacagınız sekılde basbakan onunda soyunda basa gelecek her kımse zalımın tekı olur altında kım varsa ezer bunun adını sız koyun dıktator ,komutan,padısah,basbakan. Ornek ıstersenız benden sıze belkı en az 100 tane ornek vereblırım gecmıs 500 yuz yıl ıcerısınde lutfen gecmıs tarıhlere bakın ve tekrar dusunun !!!!!!!!!!!!!!!5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi