Pulsar - Künye

Müzik ve Eğlence Bölümünden Pulsar - Künye ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  eRen
  Özel Üye
  Reklam

  Pulsar - Künye

  Reklam  Pulsar - Künye

  Forum Alev
  Yapımcı : Rüzgar Yapım / Kıraç - Ayşe Şule Bilgiç Yönetmen : Mustafa Yaşar Senaryo : Ayşe Şule Bilgiç Kim - kimdir : Ayberk Koşar ( Çağlar ), Ecem Uzun ( Tuğçe ), Buket Dereoğlu ( Nermin ), Kayra Şenocak ( Orhan ), Ateş Aydıner ( Gürbüz ) , Mehmet Koşar ( Tahir ) , Melis Girşen ( Burcu ), Onur Demircan (Boğaç ), Pınar Saner ( Pekmez), Ayberk Attilla ( Hayri )  Annesi babası çoktan uyumuştu. Ablası ise mutlaka odasında günlük yazmaktaydı. Çağlar üstündeki pikeyi attı, yataktan kalktı ve penceresinin önündeki teleskobunun ayarını kontrol etti. Sonra bir gözünü kısarak teleskoptan gökteki yıldızlara baktı. Binlerce ışık, binlerce yıldız ona göz kırpıyordu. Çağlar yeniden dileğini anlattı yıldızlara: Bir köpeğim olsa.. Bana arkadaşlık etse.. Dilimden anlasa, beraber oynasak..”
  Küçük Çağlar’ın dileği pek yakında gerçekleşecekti. Kimsenin nereden geldiğini bilmediği harika köpek Pulsar onun arkadaşı olacak, yaptıklarıyla Çağlar’ın annesini, babasını, ablasını, arkadaşlarını, bütün mahalleyi şaşırtacaktı.. Belki bir tek Çağlar şaşırmayacaktı Pulsar’ın yaptıklarına…Çünkü Çağlar Pulsar’ın yıldızların ona bir armağanı olduğuna inanıyordu…
  Pulsar Kimdir : Pulsar, Akut arama kurtarma derneği bünyesinde yurtiçinde yirmiye yakın kayıp operasyonuna katıldı.Yurtdışına ilk kez çıkan Türk arama köpeği ekibinde bulunarak Iran/Bam depreminde 4 kazazedeyi göçük altından çıkardı. Hababam Sınıfı 3.5, Kaşağı, Taştan Kalp, Xando Howe ve son olarak Gönül Salıncağı dizisinde her bölümde hikayesi olan eski bir arama kurtarma köpeğini canlandırdı.

 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: Pulsar - Künye

  Reklam  pulsar geşke bende olsaydı başka bırn şey ıstemezdım 3. 3
  Ziyaretçi
  çok teşekkür ederim sizlere5 üzerinden | Toplam : 0 kişi