Ezel Dizisinin Konusu

Müzik ve Eğlence Bölümünden Ezel Dizisinin Konusu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  RüzgarGülü
  Bayan Üye
  Reklam

  Ezel Dizisinin Konusu

  Reklam  Ezel Dizisinin Konusu

  Forum Alev
  Ezel Dizisinin Konusu


  Herkes birini sever ama her ihanet, sevgiyle başlar...

  Önce Ömer vardı. Ömer'in ailesiyle birlikte küçük, basit bir hayatı vardı. Mutluydu. Sonra bir kız sevdi. Askerden gelecek, onunla evlenecekti. Herşey yerli yerinde, herşey olması gerektiği gibiydi. Ama Ömer birden cinayetten hapiste buldu kendini. Bildiği hayat, güvendiği insanlar bir anda yok oldu. Yerine, tek bir soru, on yıl boyunca kızgın bir damga gibi beynini dağladı durdu: Niye? Ona korkunç bir oyun oynanmıştı. Sevdiği kız Eyşan, en iyi arkadaşı Cengiz ve abisi bildiği Ali, bir şekilde bu oyunun içindeydi. Ömer cevapları bulamıyordu, çaresizdi. Ta ki hapishanede hayatını değiştirecek bir adamla tanışana dek.

 2. 2
  RüzgarGülü
  Bayan Üye

  --->: Ezel Dizisinin Konusu

  Reklam  Ezel Dizisi Konusu:
  İHANETLE GİTTİ, İNTİKAM İLE DÖNECEK…
  Herkes birini sever ama her ihanet, sevgiyle başlar…
  Önce Ömer vardı. Ömer’in ailesiyle birlikte küçük, basit bir hayatı vardı. Mutluydu. Sonra bir kız sevdi. Askerden gelecek, onunla evlenecekti. Herşey yerli yerinde, herşey olması gerektiği gibiydi. Ama Ömer birden cinayetten hapiste buldu kendini. Bildiği hayat, güvendiği insanlar bir anda yok oldu. Yerine, tek bir soru, on yıl boyunca kızgın bir damga gibi beynini dağladı durdu: Niye? Ona korkunç bir oyun oynanmıştı. Sevdiği kız Eyşan, en iyi arkadaşı Cengiz ve abisi bildiği Ali, bir şekilde bu oyunun içindeydi. Ömer cevapları bulamıyordu, çaresizdi. Ta ki hapishanede hayatını değiştirecek bir adamla tanışana dek.

  ezel dizisi oyunculari.jpg

  Gündelik hayatın maskeleri ardındaki vahşi yaşamın yanı sıra, aşklarından da vazgeçmeyen gerçek yüzlerin hikayelerini ekrana taşıyacak.
  Oyuncular: Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Sedef Avcı, Yiğit Özşener, Tuncel Kurtiz, Barış Falay, Bade İşçil, Salih Kalyon, İpek Bilgin, Barış Uçar

  Ay Yapım, yeni sezonda yeni projelerle de ekranlarda olacak. Bunlardan ilki EZEL. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen Kenan İmirzalıoğlu, bu diziyle ekranlara dönecek. Ezel’in yönetmenliğini en son “Menekşe ile Halil”’den hatırladığımız Uluç Bayraktar üstlenecek. Dizinin diğer oyunucları “Menekşe ve Halil” dizisinden Sedef Avcı ve Özgür Çocuk Yiğit Özşener. Şimdiden önümüzdeki sezonun en iddialı dizilerinden biri olarak gösterilen Ezel ile ilgili ayrıntılar çok yakında…
  ezel dizisi kenan imirzalioglu.jpg
ezel dizisinin konusu,  ezel konusu,  ezel dizisi konusu,  ezel dizi konusu,  ezel dizisinin hikayesi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi