Arka Sokaklar Dizisi Genel

Müzik ve Eğlence Bölümünden Arka Sokaklar Dizisi Genel ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  elifizmir
  Özel Üye
  Reklam

  Arka Sokaklar Dizisi Genel

  Reklam  Arka Sokaklar Dizisi Genel

  Forum Alev
  Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz. İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube'de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Başkomiser Rıza Baba olur. Rıza Baba; genç, enerjik ve yakışıklı komiser Murat'a, ekibe yeni katılan çiçeği burnunda polis memuru Zeynep'e, hayatla ve kendisiyle yaşadığı problemler yüzünden kimi zaman kontrolden çıkabilen Mesut'a ve kalabalık ailesiyle İstanbul'da geçim derdine düşmüş saf-temiz yürekli Hüsnü'ye; kısacası tüm ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

  Yönetmen: Orhan Oğuz
  Oyuncular: Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Pınar Aydın, Filiz Taçbaş, Figen Evren, Alp Korkmaz, Ayşe Eşmeli, Özlem Çınar, Melda Arat, Itır Esen, Canan Türker, Yüsra Geyik, Özge Özbütün, Onur Bay, Kerimhan Duman, Furkan Göksel, Ali Kıyak, İlker Yeğin, Engin Yüksel, Garip Kont
  Yapım: Erler Film
  Yapımcı: Türker İnanoğlu
  Senaryo: Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul
  Müzik: Murat Evgin
 2. 2
  MaviAdam
  Özel Üye

  --->: Arka Sokaklar Dizisi Genel

  Reklam  Arka sokaklarda uyuşturucu ve cinayet operasyonları
  Kanal D’nin başrollerinde, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve İlker İnanoğlu’nun oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam da macera dolu bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizide bu akşam; Ekip, uyuşturucu satıcılarına karşı operasyon düzenlerken, bir cinayeti aydınlatmak için de harekete geçiyor.

  Zeynep saklanmaya gittiği Ağva’da, Fulya ve Acar isimli iki gençle tanışır. Bu iki genç, ailelerinden kaçarak evlenmek için İstanbul’a gelmişlerdir. Fakat Fulya’nın peşindeki Hamit oteli basarak gençleri öldürmeye teşebbüs eder. Zeynep de tüm acılarının hesabını Hamit’e sorar.

  Bu arada Ekip, 16 yaşındaki Mert’i uyuşturucu batağından çıkarmaya çalışırken, arkasında bulunan suç şebekesiyle karşılaşır ve düzenledikleri operasyonla Hazım ve adamlarını, işin içine oğlunu sürüklemekten çekinmeyen Hilal’i baskınla ele geçirler.
  Genç bir avukat olan Çetin’in karısı Hülya ölür. Hülya’nın ölümü her ne kadar şüphe çekici durmasa da, Ekip olay içindeki ip uçlarının peşine düşer.

  Bu arada Ali, Rıza Baba ile konuşmaya karar verir. Fakat Rıza Baba sert tavrından dönmez. İşi ele alan Mesut ve Hüsnü, Rıza Baba’yı fena oyuna getirme peşindedir.

  Suat gazete ilanlarından bulduğu estetik doktoruna, ucuza taksitle ne varsa yaptırma peşindedir. Suat’ı akşam, çocuklar ve Hüsnü gördüklerinde şoka girerler.
 3. 3
  MaviAdam
  Özel Üye
  Arka Sokaklar Dizi Resimleri

  Arka Sokaklar 0.jpg

  Arka Sokaklar 1.jpg

  Arka Sokaklar.jpg 4. 4
  Unsoft
  Üye
  Şu anda sezon finalinde harika bir polis dizisi

 5. 5
  menekşe
  Bayan Üye
  Alıntı Unsoft Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Şu anda sezon finalinde harika bir polis dizisi

  evet katılıyorum severek izlediğim ve devamını merak ettiğim bir dizi ;););)

 6. 6
  walkmanso
  Emekli
  valllah ben cok begeniyom ilg gunden hep mumkunum oldumu izledim yine izliycem ilk bolumden 41 bolume kadar hep sirayla kacirmadan izledim ama o bur bolumlerinin internneteten ancak kacirdiklarimi mukkemmel bir dizi

 7. 7
  _sivaslım_
  Üye
  bütün polisiye dizilerinin en iyisi bence.

 8. 8
  Doğa
  Üye
  süper bir dizi bence

arka sokaklar oyuncuları,  garip kont,  ESKİ arka sokaklar dizi oyuncuları
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi