Ehliyet Sınavı İtirazları

+ Yorum Gönder
Diğer Konular ve Ehliyet Bölümünden Ehliyet Sınavı İtirazları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  DR.MATRİX
  Özel Üye
  Reklam

  Ehliyet Sınavı İtirazları

  Reklam  Ehliyet Sınavı İtirazları

  Forum Alev
  Ehliyet Sınavı İtirazları
  Sınav sorularına itirazlar; soruların İnternetten yayınlanmasından sonra, sonuçlara itirazlara ise sonuçların İnternetten yayınlanmasından itibaren en geç 10 (on gün içinde dilekçe yazarak ya da BİMER ’den elektronik olarak yapabilecektir.
  Faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.
  İtirazların incelemeye alınması için T.C. Ziraat Bankası Beşevler Ankara Şubesindeki Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin 5495218/5001 numaralı hesabına 10 (on) YTL inceleme ücretinin yatırılması ve banka dekontunun eklendiği dilekçe ile Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğüne müracaat edilmesi gerekmektedir.
  Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T.C. kimlik numarası belirtilmeyen, banka dekontu eklenmemiş, imza ve adresleri olmayan dilekçeler dikkate alınmayacaktır.
  Sınav Merkezinde bulunan her türlü sınav evrakının aslı veya fotokopisi yargı organları dışında, aday dâhil hiçbir kişiye ya da kuruma verilemez ve gösterilemez Bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmayacak adaya cevap yazısı gönderilmeyecektir.
  Başvurusu/sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen/giremeyen, sınava alınmayan ya da çıkarılan, başarılı olamayan, birden fazla ücret yatıran veya başvuru şartlarını taşımadığı halde sınav ücreti yatırmış olan adayların ödedikleri ücretler kesinlikle iade edilmeyecektir. Bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmayacak adaya cevap yazısı gönderilmeyecektir 2. 2
  CANGÜLER
  Bayan Üye

  Cevap: Ehliyet Sınavı İtirazları

  Reklam  İnsanların yazılı ehliyet sınavlarına girmeleri ve doğru yaptıklarından emin oldukları halde düşük not almaları halinde sınavın açıklanmasından sonra hemen 10 gün içinde itiraz dilekçelerini yazmaları gerekmektedir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi