Lost Fan Club :)

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
Müzik Köşesi ve Fan Club Bölümünden Lost Fan Club :) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Lost Fan Club :)

  Reklam  Lost Fan Club :)

  Forum Alev

  Gerçek Adı: Joshua Lee Holloway
  Doğum Tarihi: 20 Temmuz 1969
  Doğum Yeri: California, USA
  Fiziksel Özellikler: Boyu 1.88 metre, sarışın
  Ne Zamandır Show Dünyasında: 2001
  Kiminle Beraber: Yessica ile evli
  Burcu: İkizler


  Josh Holloway Hakkında

  - Kariyerine model olarak başladı
  - Gençliğinde tavuk çiftliğinde çalıştı.
  - Dört erkek kardeşin, ikincisi
  - Dizinin ilk sezon finalinden sonra uzatmalı sevgilisi ile evlendi.
  - People dergisinin, 2005 yılı en güzel 50 insanı listesinde yer aldı.

  Sawyer

  Öfkeli, agresif, kaba ve düzensiz biri. Bencilliği ve antisosyal yapısıyla tek başına da güçlü olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Kate'e karşı duygularını ise pek gizlemeye gerek görmüyor.


  Joshua Lee Holloway Filmografi

  TV Dizisi "Lost" (2004) .... James/Sawyer Sinema Filmleri Whisper (2007) .... Max Truemont
  Dr. Benny (2003) .... Pheb Sabretooth (2002) .... Trent Parks My Daughter's Tears (2002) Mi amigo (2002) .... Younger Pal Moving August (2002) .... Loren Carol Cold Heart (2001) .... Sean
 2. 2
  YapRock
  Forumun Herşeyi

  --->: Lost Fan Club :)

  Reklam

  Karakter: Hugo “Hurley” Reyes
  Yaşadığı yer: Los Angeles
  Mesleği: Bir kutu şirketi ve spor ayakkabı fabrikasının sahibi
  Oyuncu: Jorge Garcia

  Ada hayatı

  Adanın en şişmanı olan Hurley, diğerlerine olan yakınlığı ve komikliği ile tanınıyor. Hurley sayıların (4 8 15 16 23 42) lanetli olduğuna inanıyor. Bir dönem Libby’e aşık olmuştur.

  Geçmiş

  Hurley normal hayatında annesiyle beraber Güney Kaliforniya’da yaşamaktadır. Geçmişinde Santa Rosa Akıl Hastalık’ları hastanesinde tedavi görmüş burada kendisine sayıları veren Leonard Sims isimli adamla tanışmıştır. Hastaneden ayrıldıktan sonra Mr. Cluck’s Chicken Shack isimli fast food restaurantında çalışmaya başlamış ve Starla isimli bir kıza aşık olmuştur. Akıl hastanesinde Leonard Sims’in kendisine verdiği sayılarla loto oynayan Hurley 116 milyon dolar kazanmış ve bugünden itibaren kendini lanetli olarak görmeye başlamıştır. Öyle ki dedesinin ölümünden, yaptığı kazalardan ve çevresinde gerçekleşen tüm kötü olaylardan, kendisinin ve sayıların sorumlu olduğuna inanmıştır.


  Uçakta olma sebebi

  Sayıların ne anlama geldiğini bildiğine inandığı Sam Toomey isimli adamı bulmak için yola çıktığı Avusturya’dan annesinin doğumgünü için geri dönmektedir. Sam Toomey’in dul karısı Hurley’e; Sam ve Leonard’ın denizci olarak beraber askerlik yaparken Güney Pasifikte yakaladıkları bir frekansta duyduklarını anlatmıştır.


  Bağlantılar

  Charlie: Yolculuğa çıkmadan önce Hurley ve Charlie aynı hotelde kalmış; bir karede beraber asansörde görüntülenmişlerdir.
  Jin: Hurley’in loto milyoneri olduğu haberi, Jin hükümet görevlisinin evine Sun’ın babasının istekleri doğrultusunda gözdağı vermek için gittiğinde televizyonda görüntülenmiştir.
  Locke: Locke’un annesi de Hurley ile aynı akıl hastenesinde (Santa Rosa) tedavi görmüştür. Locke’un çalıştığı kutu şirketinin sahibi Hurley’dir. Bir dönem her ikisinin de patronları aynıdır (Randy).
  Libby: Hurley ve Libby aynı akıl hastanesinde (Santa Rosa) kalmışlardır.
  Sawyer: Hurley’in büyük ikramiyeyi kazandığını açıklayan loto programında sunuculuk yapan Mary Jo isimli kadın, Outlaws isimli bölümde Sawyer ile beraber olmuştur.
  Artz: Hurley uçağa yetişmeye çalışırken, Artz metal dedaktörü sırasında gözüküyor.
 3. 3
  YapRock
  Forumun Herşeyi


  Gerçek Adı: Emilie de Ravin
  Doğum Tarihi: 27 Aralık 1981
  Doğum Yeri: Mount Eliza, Victoria, Avusturalya
  Fiziksel Özellikler: Boyu 1.57 metre, sarışın
  Eğitim: Guildhall Schoolof Music and Drama
  Ne Zamandır Show Dünyasında: 1999
  Burcu: Oğlak


  Emilie de Ravin Hakkında


  - 9 ile 15 yaşları arasında bale dersleri aldı
  - Hayvanları, özellikle köpekleri seviyor. Bella isminde bir köpeği var
  - Hiç ödül almadı, hiç bir ödüle aday gösterilmedi
  - 28 Temmuz 2006'da aktör Josh Janowicz ile evlendi.

  Emilie De Ravin, 1981 doğumlu Avustralya’lı dizi ve sinema oyuncusu. 2004 yılında ABC kanalında yayınlanmaya başlayan Lost adlı dizide canlandırdığı 'Claire Littleton' karakteriyle tanınıyor. Emilie De Ravin, ondan önce de Rosswell adlı dizide ‘Tess Harding’ rolündeydi.

  Emilie De Ravin, 27 Aralık 1981’de Melbourne’ün güneyindeki Mount Eliza, Victoria’da dünyaya geldi. 9 yaşından itibaren bale eğitimi almaya başlayan Emilie, 15 yaşındayken seçkinliğiyle ünlü olan Avustralya Bale Okulu’na (Australian Ballet School) kabul edildi. Bu okulda Danceworld 301 gibi bazı prodüksiyonlarda yer alan Emilie, Avustralya’da Ulusal Drama Sanatı Enstitüsü’nde (National Institute of Dramatic Art) ve Los Angeles’ta Prime Time Actors Studio’da oyunculuk eğitimleri aldı.

  Kariyerindeki çıkışı, popüler televizyon dizisi Beastmaster: The Legend Continues’da canlandırdığı The Demon Curupira rolüyle yakaladı. 18 yaşındayken Avustralya’dan Los Angeles’a taşınan Emilie, yaklaşık bir ay sonra fantastik dizi Rosswell’de 'Tess Harding' karakterini canlandırmaya başladı. 2002’de Stephan King klasiği Carrie’nin televizyon için yeniden çevriminde Chris Hargensen rolünde yeraldı.

  2004 yılında yayınlanmaya başlayan Lost adlı dizide 'Claire Littleton' adında hamile bir kazazedeyi canlandıran Emilie, bu sayede sinema filmlerinde oynamak için bir çok teklif aldı. 2005 yapımı Brick adlı filmde Emily karakterini ve aynı yıl kara komedi Santa’s Slay adlı televizyon filminde Mac karakterini canlandıran Emilie, 2006’da 1977 yapımı klasik korku filmi The Hills Have Eyes’ın yeniden çevriminde Brenda Carter’ı canlandırdı.

  Ailesini ziyaret etmek amacıyla gittiği Avustralya’da 1 Ocak 2005’te Josh Janowicz ile nişanlanan Emilie De Ravin, 19 Haziran 2006’da Melbourne, Avustralya’da sade bir düğünle evlendi. Eşi Josh ve köpeği Bella ile birlikte Los Angeles, Kaliforniya’da yaşayan Emilie, zamanının büyük bölümünü Lost dizisinin çekildiği Oahu, Hawaii ‘de geçiriyor.


  Claire

  Avusturalyalı genç bir kadın ve 8 aylık hamile. "Ben çok modernim ve bekar anne olacağım" diyen Claire, hoşgörülü, neşeli, sevimli ve uyumlu biri.
 4. 4
  YapRock
  Forumun Herşeyi


  Gerçek Adı: Dominic Bernard
  Doğum Tarihi: 8 Aralık 1976
  Doğum Yeri: Berlin, Almanya
  Fiziksel Özellikler: Boyu 1.70 metre, sarışın
  Eğitim: Guildhall Schoolof Music and Drama
  Ne Zamandır Show Dünyasında: 1991
  Burcu: Yay


  Dominic Monaghan Hakkında

  - Almanca ve İngilizce'yi çok iyi konuşuyor
  - Babası Austin öğretmen, annesi Aureen hemşire, ağabeyi Matthew ondan bir yaş büyük
  - 12 yaşındayken Almanya'dan İngiltere'ye taşındılar
  - Çok iyi sörf yapıyor
  - Çocukluğunda karate dersleri aldı
  - Kate'i canlandıran Evangeline Lilly ile dizinin ilk sezonunda başlayan beraberliği evliliğe doğru gidiyor.

  Monaghan, Almanya-Berlin'de İngiliz anne babadan doğdu ve 4 yaşındayken ailesi İngiltere'ye taşındı. Ana dili İngilizce olan Monaghan'ın ikinci dili Almancadır. Çevresinde başkalarının ve onların aksanlarının taklitlerini yapabilmesiyle bilindi. Gençliğinde bir çok farklı işle uğraşmasına karşın hep aktör olmak istedi. Amcasının daha sonra müdür olduğu St.Anne's RC High School adlı liseye gitti. Lisede, İngiliz Edebiyatı, drama ve coğrafya okudu. Üniversiteyi Aquinas College adlı bir okulda okudu. Buradaki ikinci yılında Oliver Twist, A Christmas Carol ve Bugsy Malone gibi küçük tiyatro oyunlarında oynadı. Ardından, Manchester Gençlik Tiyatro'suna katıldı. BBC'de televizyon dizisi Hetty Wainthropp Investigates'de oynadı. Burada Geoffrey Shawcross adlı bir karakteri canlandırıyordu. İlk film deneyimini, bir Rus denizci rolüyle, televizyon filmi olan Hostile Waters'da yaşadı. Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Meriadoc Brandybuck rolü ile ve ardından Lost adlı dizide Charlie Pace rolü ile tüm dünyada tanındı.

  8 Kasım 2005'te Monaghan'la Evangeline Lilly'nin öpüşürken çekilen resimleri çeşit magazinlerde ve internet sitelerinde yayınlandı. 9 Ağustos 2006'da ikili hala ilişkilerinin derecesini açıklamadı, Evangeline sadece Dominic'in mükemmel bir insan olduğunu söylemekle yetindi.

  Monaghan katı bir çevrecidir, ağaçların ve ormanların korunmasında ve geliştirilmesine aktif çalışmaları vardır. Hindistan'da kendisine ait bir ormanı da vardır. PETA adlı çevrici kuruluşa üyedir ve aktif görevler üstlenmektedir.

  Ayrıca koyu bir Manchester United taraftarıdır. En sevdiği futbolcu ise David Beckham'dır.

  Monaghan Yüzüklerin Efendisi hayranlığı ile ilgili bir belgesel olan "Ringers : Lord Of the fans"ı sunmuştur.

  Yüzüklerin Efendisi film serisinin sinemalarda gösterimi sırasında rol arkadaşı Elijah Wood ile arasındaki dostluk bazı çevrelerce Monaghan'ın eşcinsel olduğuna dair söylentilere neden oldu. Fakat Monaghan iddiaları yalanlayarak gerçeği yansıtmadığını söyledi.


  Charlie

  Drive Shaft adlı ünlü bir rock grubunun elemanı olan Charlie, aslında uyuşturucu bağımlısı. Locke'un sayesinde bu alışkanlıktan kurtuluyor. En iyi arkadaşı Claire'e karşı platonik duygular besliyor.


  Dominic Bernard Filmografi

  I Sell the Dead (2007) (Arthur Blake)
  Lost (2004–Present) (TV dizisi) (Charlie Pace)
  Shooting Livien (2005) (Owen)
  The Purifiers (2004) (Sol)
  Spivs (2004) (Goat)
  An Insomniac's Nightmare (2003) (Jack)
  Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü (2003) (Meriadoc Brandybuck)
  Yüzüklerin Efendisi: İki Kule (2002) (Meriadoc Brandybuck)
  Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği (2001) (Meriadoc Brandybuck) (Cameo voice of Gollum)
  Monsignor Renard (2000) (TV series) (Etienne Pierre Rollinger)
  This is Personal: The Hunt for the Yorkshire Ripper (2000) (Jimmy Furey)
  Hostile Waters (1997) (TV) (Sasha)
  Hetty Wainthropp Investigates (1996) (TV series) (Geoffrey Shawcross)


 5. 5
  YapRock
  Forumun Herşeyi


  Gerçek Adı: Elizabeth Mitchell
  Doğum Tarihi: 27 Mart 1970
  Doğum Yeri: California, USA
  Fiziksel Özellikler: Boyu 1,75 metre, sarışın, mavi gözlü
  Eğitim: Londra Üniversitesi, hukuk master
  Ne Zamandır Show Dünyasında: 1993
  Burcu: Boğa


  Elizabeth Mitchell Hakkında

  - Aktör Chris Soldevilla'yla evli ve bir oğlu var
  - Angelina Jolie ile kamera karşısına geçtiği "Gia" filmiyle adını duyuran Mitchell; "ER", "House", "Boston Legal", “C.S.I.” ve “Law & Order: SVU” gibi pek çok dizide misafir oyuncu olarak rol aldı
  - Uzun bir tiyatro geçmişi bulunuyor
  - Frequency filminin çekimi sırasında burnu kırıldı

  Elizabeth Mitchell,1970 doğumlu Amerika’lı tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Emmy Ödül'lü dizi Lost’un 3. sezon bölümlerinde ‘Juliet’ karakterini canlandırıyor.

  Elizabeth Mitchell, 27 Mart 1970’de emlak ve vergi avukatlığı yapan ailesinin 3 kızından ilki olarak Los Angeles’da dünyaya geldi. Dallas, Texas’ta büyüyen Mitchell, küçük yaştan itibaren sahneye ait olduğunu düşündü. Kolejlerin gelip gençlerin performanslarını izlediği Booker T. Washington High School for The Performing and Visual Arts isimli sanat lisesine girdi. Bu sayede Stephens Koleji’ne (Stephens College) girmeye hak kazanan güzel sanatlar bölümünden derece alan Mitchell, 1991’de mezun olduktan sonra Londra’ya gitti.

  İngiliz Amerikan Drama Akedemisi’nde (British American Drama Academy) de eğitim gören Mitchell, birçok sahne oyununda yer aldı. Uzun yıllar boyunca sadece tiyatroya ve sahne oyunculuğuna odaklanmıştı ama Amerika’ya döndüğünde hem televizyon hem de sinema yapımlarında yer almaya başladı. Dallas Tiyatro Merkezi’nde (Dallas Theater Center) 6 yıl çalışan Mitchell, Theater’s Encore Company’de bir yıl çalıştı.

  1998’de Angelina Jolie’nin başrolünde olduğu televizyon filmi Gia’da canlandırdığı ‘Linda’ rolüyle tanınan Mitchell, aynı yıl 1998’de Significant Others adlı dizide 'Jane Chasen'ı canlandırdı. 2000’de Nurse Betty (Chloe Jensen) ve Frequency (Julia 'Jules' Sullivan), 2002’de The Santa Clause 2’de (Principal Carol Newman) oynadı.

  Significant Others’ın ardından Mitchell, Time of Your Life (2000/ Ashley Holloway), The Linda McCartney Story (2000/ Linda McCartney), ER (2000-2001/ Dr. Kim Legaspi), The Beast (2001/ Alice Allenby), Spin City (2001/ Nancy Wheeler), Law & Order: Special Victims Unit (2003/ Andrea Brown), The Lyon's Den (2003/ Ariel Saxon), CSI: Crime Scene Investigation (2003/ Melissa Winters), Boston Legal (2004/ Christine Pauley), Everwood (2004/ Sara Beck) ve House, M.D. (2004/ Sister Mary Augustine) adlı dizilerde de oynadı.

  2004’de yayınlanmaya başlayan Lost adlı dizinin 3. sezonunda (2006-2007) doktor olan ‘Juliet’ karakterini canlandırmaya başladı.

  2006’da Paul Walker’ın başrolünde olduğu Running Scared’de ‘Edele’ karakterini canlandıran Mitchell, aynı yıl The Santa Clause 3’de (Mrs. Claus/Carol Calvin) ve Haskett's Chance’de (Ann Haskett) rol aldı.

  Elizabeth Mitchell, oyuncu eşi Chris Soldevilla ile birlikte Highland Park, Dallas’da yaşıyor.


  Juliet

  "Diğerleri"nden olar Juliet yumuşak başlı ve sevecen biri. Tıbbi geçmişi var.


  Elizabeth Mitchell Filmografi

  Loving (TV dizisi) (1994-1995) Dinah Lee Mayberry Alden McKenzie #2 rolünde
  JAG (TV dizisi) Lt. Sandra Gilbert rolünde
  Gia (televizyon filmi, 1998) Linda rolünde
  Molly (film, 1999) Beverly Trehare rolünde
  Frequency (film, 2000) Julia 'Jules' Sullivan rolünde
  Nurse Betty (film, 2000) Chloe Jensen rolünde
  ER (TV dizisi) (2000-2001) Dr. Kim Legaspi rolünde
  The Santa Clause 2 (film, 2002) Principal Carol Newman rolünde
  Law & Order: Special Victims Unit (TV dizisi, 2003) Andrea Brown rolünde
  CSI: Crime Scene Investigation (TV dizisi, 2003) Melissa Winters rolünde
  The Lyon's Den (TV dizisi, 2003) Ariel Saxon rolünde
  Boston Legal (TV dizisi, 2004) Christine Pauley rolünde
  The Dale Earnhardt Story (TV filmi, 2004) Teresa Earnhardt rolünde
  House (TV dizisi, 2004) Sister Mary Augustine rolünde
  Running Scared (Film, 2005) Edele rolünde
  The Santa Clause 3 (Film, 2006) Mrs. Claus/Carol Calvin rolünde
  Lost (TV dizisi) (2006'dan itibaren) Juliet Burke rolünde


 6. 6
  YapRock
  Forumun Herşeyi


  Tür Dram
  Süresi 42 Dakika / Bölüm Başına
  Yaratan(lar)
  Jeffrey Lieber
  Damon Lindelof
  J.J. Abrams


  Korkunç bir uçak kazası... Issız bir adaya düşerek kurtulan 48 kazazede... Ve onları bu adada bekleyen daha korkunç bir tehlike... Bu ıssız Güney Pasifik adasında hayatta kalmayı başaran toplumun her kesiminden gelen bu insanlar, sadece adada hayatta kalabilmek için değil, aynı zamanda adanın içinde yaşayan başka şeylerden de kendilerini korumak için birlik olmak zorundalar...
  Lost Amerikan yapımı bir dram dizisidir. Yayınlandığı ilk günden buyana seyirciyi televizyon karşısına bağlamıştır. Türkiye'de sadece Dizimax kanalında gösterilen dizi, 1 Altın Küre ve 6 Emmy olmak üzere 28 ödül almıştır. Özellikle karışık senaryosu ve anlatım şekli hayli ilginçtir.

  Uçak kazası ile bir adada mahsur kalan insanların öyküsü anlatılmaktadır. Özellikle her bölümde, bir karakterin geçmişine gidilerek ana senaryo beslenmektedir. Bu adada mahsur kalan 48 kişi arasında değişik karakterler mevcuttur; bir cerrah, bir iletişim subayı, bir rock yıldızı, bir kanun kaçağı, bir inşaat işçisi, bir dolandırıcı, bir milyoner ve daha birçok enteresan özelliğe sahip insan... Bu insanlar, daha adadaki ilk günlerinde adanın mistik güçlere sahip olduğunu fark ederler. Uçak kazasında hayatta kalmayı başarmışlardır, ancak asıl hayatta kalma savaşı şimdi başlamaktadır... Adadakiler, hayatta kalmak için birlik olmanın gerekliliğini henüz çözemeden, bazı kişiler arasında kavgalar çıkmaya başlar. Ama sonradan başlarına gelen trajik olaylar, onları birlik olmaya iten bir sebep olur. Çok geçmeden, adada yalnız olmadıklarını anlarlar. Adaya 16 yıl önce gelmiş birilerinin bıraktığı imdat çağrısını duyarlar. Bütün bu trajik olaylara bir de yeraltına açılan gizemli bir kapı da eklenince, adadakiler için hayat iyice zorlaşır...  Dizinin Çekildiği Yer:

  Lost Hawaiian adasının Oahu bölgesinde çekilmiştir.  Ana Karakterler:


  Ana karakterleri, yan karakterleri ve DİĞERLERİni görmek için sizi buraya alalım


  Sezon Özetleri:

  Sezon 1

  Sezon 1 Amerika'da 22 Eylül 2004 tarihinde başlamış ve 24 bölüm sürmüştür. Oceanic Flight 815 seferini yapan uçağın kaza yapmasını ve kazadan hayatta kalan yolcuların adaya düşmelerini anlatmaktadır. İlerleyen bölümlerde Danielle Rousseau'nun ortaya çıkışı ile adada Others (Diğerleri)nin olduğunu anlarlar.

  Sezon 2

  Sezon 2 Amerika'da 21 Eylül 2005 tarihinde başlamış ve 23 bölüm sürmüştür. Hikaye, kazadan sonraki 45 günü anlatarak devam etmektedir. Çoğu arka kapıyı kapatıp, daha fazla soru getirmiştir. Others (Diğerleri) kendilerini göstermiştir.

  Bu adada olan olayların en büyük sorumlularından biride Desmond'un sevgilisinin babasıdır ...Çünkü Desmond'u bu gemi yolculuğuna iterek onun o adaya ulaşmasını ve bir daha dönmemesini sağlamaktır asıl amacı... Desmond'un sevgilisi ise babasının işleri hakkında bilgi sahibi olduğu için antartika kıtasında bir üs kurar ... Bu ada aslında haritada görünmemektedir sebebine gelince... Adadaki elektromanyetik dalgalar radarların bu adayı görmesini engellemektedir...


 7. 7
  RoCkKRElLa
  Usta Üye
  ben tv izlemeye fazla vakit ayıramasamda gerçekten en kaliteli dizilerden birisidir LOST bence ;)
  teşekkürler ablacıım bende bu fan clupa üyeyim ehuehehe :D:D

 8. 8
  YapRock
  Forumun Herşeyi

 9. 9
  YapRock
  Forumun Herşeyi

 10. 10
  akman06
  Yeni Üye
  arkadaşım paylaşımın için saol ben bu sene izlemeye başladım şu an 3.sezondayım
  müthiş bir dizi başından kalkamıyorum oyunu piyasaya sürüldü mü?

 11. 11
  YapRock
  Forumun Herşeyi

  --->: Lost Fan Club :)

  Reklam  Oyun hakkındaki bütün bilgiler resmi sitesinde var :) fazlasını bende bilmiyorum :)

  İyi Seyirler ;)

 12. 12
  q0L3R4
  Yeni Üye
  ßende aßim sayesinde isLemeye başLadım 2 sezonun sonuna kdr isLediq 3, sezonu bulamıoruz nette :( cD arayışındayızz... spRr ßir dizi heRkese tavsiye edeRim :))

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi