Bugüne Kadar Yaptığınız En Büyük Çılgınlık Nedir ?

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Ciddi Konular ve Forumumuzda Merak Ettikleriniz Bölümünden Bugüne Kadar Yaptığınız En Büyük Çılgınlık Nedir ? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  Kolera-rap
  Usta Üye
  Reklam

  --->: Bugüne Kadar Yaptığınız En Büyük Çılgınlık Nedir ?

  Reklam  Yanıma hiç paa almadım :) hiç yani sıfır 10 kuruş bile ve saat 9 dan 11 e kadar kafama estiği gibi yürüdümm (nereye olduğunu bende bilmiyodum orman gibi yerdeydim) kayboldum sonundaa telefonda yok tabii :(:( sonra önüme park çıktı çocuk parkıı ohh insan yüzü gördüm içim rahat etti.Pembe gömlekli bi adamdan telefonunuzu kulanabilirmiyim dedim:Dizin verdi :Dhayatımı kurtardınız dedim bende.Aradım babamı yeri tarif ettim valla çok uzakmış yaklaşık yarım saatte geldi D:nasıl yürüdüm ayaklarım kopuyodu benim :D:Döldüm yorgunluktan D:DDD:
  ForumAlev --->: Bugüne Kadar Yaptığınız En Büyük Çılgınlık Nedir ?

 2. 14
  M.Acabay
  Emekli
  kendimden büyük birisiyle laf yarına gırmektı 3. 15
  songül06
  Yeni Üye
  nişanlı bir insanı sevmek:(
 4. 16
  sagocu_kız
  Bayan Üye
  Yükseklik korkuma rağmen çok yüksek ve tehlikeli bir kayaya tırmanmak...

 5. 17
  LoveNess
  Bayan Üye
  Bahçe Duvarlarımız Bitişik Olan Yan Apartmandaki Kadınlarla , Duvara Halı Astıkları İçin [ Bizim Tarafada Geliyordu ] , Bisiklet Sürerken Halıların İplerine Takılıp Düşmemiz ve Heryerimizin Ağrıması Sebebiyle , Kadınların Astığı Halıları Yere Fırlatmak ve Onlarla Tartışıp Hakkımı Aramak.


 6. 18
  earslankurt
  Yeni Üye
  lisede geç geldiğimden dolayı işittiğim azara istinaden müdürümüzün karısını arayarak " kocanız sizi ing. öğretmeni ile aldatıyor şimdi ing. hocasının dersi boş ve ikiside müdür odasında..." demek ve sonuçları iştahla izlemek... bana inanan zavallı kadın evden bi hışımla gelip okulda olay çıkartması çok eğlenceliydi... tabiki sonuçlarınada katlandım :P:P:P:);)

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Bugüne kadar yaptığınız en büyük çılgınlık nedir,  insanların yaptığı çılgınlıklar,  en büyük çılgınlıklar
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi