Amatörü Profesyonel yapan fotoğraf makinesi

+ Yorum Gönder
Resimler ve Fotoğrafçılık Bölümünden Amatörü Profesyonel yapan fotoğraf makinesi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sweettears
  Usta Üye
  Reklam

  Amatörü Profesyonel yapan fotoğraf makinesi

  Reklam  Amatörü Profesyonel yapan fotoğraf makinesi

  Forum Alev
  Amatörü Prof. yapan fotoğraf makinesi
  Loş ışıkta bile net fotoğraflar çeken yeni modeli Kodak EasyShare Z885, Kodak'ın özel yazıcı ünitesi Printer Dock G600 ile birlikte KDV dahil 479 YTL fiyatla satılıyor.
  Yüksek obtüratör hızlarıyla düşük ışık koşullarında ve hareketin hızlı olduğu durumlarda ayrıntıları yakalama imkanı veren Z885, ışık koşullarına göre ISO 80 ile ISO 3200 arasında otomatik seçim yapıyor. Ürün, ISO 6400 ve 8000, P/M (program/manuel) modunda 2.2 MP, 2.1 MP ve 1.2 MP ayarlarında kullanılabiliyor.

  5x optik zoom objektife (35 mm eşdeğeri: 36–108 mm) sahip olan Z885, net ayrıntıları yakalıyor ve fotoğraf kalitesinden ödün vermeden hedefe yakınlaşmayı olanaklı kılıyor. 5X dijital zoom ise hedefe daha da yakınlaşma imkanı veriyor.

  Z885, 8.1 MP sensörüyle, 76x102 cm'ye kadar baskılar içinmükemmel çözünürlük sunuyor. 7 farklı çözünürlük ayarıyla kullanıcıya seçme özgürlüğü tanırken, Kodak Renk Bilimi Çipi sayesinde doğal ayrıntıları ve gerçek canlı renk tonlarını yakalama olanağı sağlıyor.

  Z885, dijital görüntü sabitleme özelliğiyle, fotoğraf makinesinin titremesi ya da hedefin hareket etmesinden kaynaklanan bulanıklıkları önlüyor. Ayrıca, kullanılabilir 10 çekim modu içinden otomatik seçim yapan akıllı çekim moduyla, çarpıcı fotoğraflar çekmeyi kolaylaştırıyor. Portre, gece portre çekimi, arkadan aydınlatma, mum ışığı, çiçek, metin, yakın çekim, manzara ve kar/plaj, modlar arasında yer alıyor.

  Z885, Kodak Perfect Touch teknolojisiyle, fotoğrafların, makinede çekildiği andaki gibi canlı görünmesini sağlıyor ve daha parlak fotoğraflar çekilmesine izin veriyor. 6.4 cm (2.5 inç) çekimlerde vizör yerine kullanılmasının yanısıra otomatik fotoğraf döndürme özelliği sayesinde, ister yatay, isterse dikey çekilmiş olsun, fotoğraf doğru görüntülenmesini sağlıyor.

  İzleme modunda, fotoğraflar 8x değerine kadar büyütülebiliyor, fotoğraflar arasında hızla gezilebiliyor ve çoklu görüntüleme yapılabiliyor. 32 MB dahili hafıza ve SD/MMC kart genişletme yuvası sayesinde, daha uzun süreyle fotoğraf çekilebiliyor.

  Z885, görüntü kırpma, histogram, panorama birleştirme, çoklu sahne modları, renk modları, program/manuel modları, manuel denetimler ve kullanımı kolay video özellikleri ile de amatör fotoğrafseverlere profesyonel düzeyde imkanlar sağlıyor. 2. 2
  batılım
  Üye

  --->: Amatörü Profesyonel yapan fotoğraf makinesi

  Reklam  paylastığın için cok tesekkür ederim cok güzel bir fotoğraf makinesi 3. 3
  AnAsTaSyA`
  Üye
  çok güselmiş tşkler paylaştığın için... 4. 4
  MooNLiGHT_
  Yeni Üye
  paylaşımın için teşekkürler ama istediğim gibi bi makina deil maalesef

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi