Call Of Duty Modern Warfare

+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Freeware Oyunlar Bölümünden Call Of Duty Modern Warfare ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Puma
  Özel Üye
  Reklam

  Call Of Duty Modern Warfare

  Reklam  Call Of Duty Modern Warfare

  Forum Alev


  Bekleyiş bitti. Call of Duty 4: Modern Warfare, PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkıyor.
  Call of Duty serisinin yaratıcısı Infinity Ward, korkunç savaş atmosferini bir kez daha yaşatıyor. Ancak bu sefer tamamen farklı bir formatta. Call of Duty 4: Modern Warfare, serinin önceki oyunlarının aksine, İkinci Dünya Savaşı’nı değil, modern çağ savaşlarını konu alıyor. Modern çağın teknolojisi ve silah gücü ile dünyanın en zalim noktalarına gidiyoruz ve dünyayı tehdit eden terörist grubuna karşı savaşıyoruz.
  Oyuncular, ABD ve İngiliz askerlerinin rolünü alıyor, iniş çıkış ve ani değişimlerle dolu hikayenin içine giriyor. Karmaşık teknoloji, üstün silah gücü, koordinat ayarlı kara ve hava saldırıları. Galibiyet için hız, isabet ve iletişim bir arada kullanılmalı.

  • Teknoloji harikası silahlar. 70’den fazla silah ve silah donanımı COD 4'de bizleri bekliyor. Lazer destekli tüfekler, Claymore mayınları, 0.5 kalibreli uzun namlulu tüfekler, M-249 makineli tüfekleri. Gece görüş gözlükleri, kamuflaj ekipmanı. Görevi tamamlamak için tüm teçhizat hazır.
  • Koordinatlı saldırı ve destek. Az zayiat için hava desteği gerekli. Helikopter ile taşıma, düşman piyadeleri için saldırı helikopterleri, düşman üsleri için jetler.
  • Sinema görüntüsü kalitesinde grafik ve sesler. Yeni nesil, göz kamaştıran grafikler. Derin gerçekçilik, ışıklandırma efektleri, karakter gölgeleri, gerçeğe uygun fizik değişimleri ve diğer muhteşem özel efektler. Sinema görüntüsü kalitesinde bir atmosfer.
  • Ve tabii ki online oyun. Çığır açan Call of Duty 2’nin online oyunda yarattığı kalıcı etkinin ardından, bekleyiş içindeki online oyun

   Link:


  Video:

 2. 2
  mrt_ysr
  Yeni Üye

  --->: Call Of Duty Modern Warfare

  Reklam  Meğine Sağlik Kardeş 3. 3
  mrt_ysr
  Yeni Üye
  Kardeş Link Bozukk Heraldee
  Bi Baksan çağresine 4. 4
  OR@L
  Usta Üye
  Alıntı mrt_ysr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Kardeş Link Bozukk Heraldee
  Bi Baksan çağresine
  Link yenilendi. Açılan sayfada farklı alternatif serverlardan birinden download yapabilirsiniz.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi