Milan Baros İstanbul'da

+ Yorum Gönder
Haber Bölümü ve Futbol Bölümünden Milan Baros İstanbul'da ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Milan Baros İstanbul'da

  Reklam  Milan Baros İstanbul'da

  Forum Alev
  Milan Baros İstanbul'da

  milan baros.jpg


  Yeni transferimiz Çek futbolcu Milan Baros, Prag uçağıyla 15:45'te Atatürk Havalimanı'na indi. Baros'u, İstanbul'a gelişinde Yönetim Kurulu üyelerimiz Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ ile Basın ve Operasyon Sorumlusu Yako İgual'in yanı sıra çok sayıda taraftar ve medya mensubu karşıladı.

  Milan Baros, 17:00'de gerçekleşecek imza töreni için kendisine tahsis edilen özel aracı ile Florya Metin Oktay Tesisleri'ne geçti.

  Kaynak : www.galatasaray.org
 2. 2
  LAZania
  Emekli

  --->: Milan Baros İstanbul'da

  Reklam  tüm GALATASARAY camiasına hayırlı ve uğurlu olsun...
 3. 3
  murti
  Usta Üye
  hasan abi resimleri bekliyoruz büyük sabırsızlıkla

  tüm GALATASARAY camiasına hayırlı uğurlu olsun 4. 4
  dark.water
  Asker Üye
  Basın Toplantısı: Adnan Polat

  Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan ve Yönetim Kurulu üyeleri Faruk Bil, Mümtaz Tahincioğlu ile Ali Haşhaş, bugün Milan Baros'un imza töreni öncesi Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenlediler.
  Turgay Vardar Basın Odası'ndaki toplantıda konuşan Başkan Adnan Polat, şunları söyledi:
  "Dün akşam aldığımız netice beklemediğimiz bir neticeydi. Bunu başarısız bir netice olarak algılıyorum. Bu neticeyle taraftarlarımızı ve camiamızı üzdük. Onlardan özür diliyoruz. Galatasaray'ım yarısı kadar olmayan bir takıma elenmek bizi üzdü. Başarısızlıkta sorumluluk yönetimindir, bu sorumluluğu üzerimize alıyoruz. Benim için de bu netice sürpriz oldu. Bundan sonraki hedefimiz Kadıköy'de final oynamak.
  Futbol bu, ne getirir ne götürür bilinmez ama bunun için gayret göstereceğiz. Üstelik Kadıköy'de final oynamak da bizim için çok anlamlı olur.
  Uzun zamandan beri Yönetim Kurulu olarak basın toplantısı yapmıyoruz bildiğiniz gibi. Çünkü faaliyetlerimizi öncelikle Divan Kurulu toplantısında basına açık olarak Divan Kurulu üyelerimizle paylaşmak istiyoruz. Eylül'ün ikinci haftası yapılacak olan Divan Kurulu'nda 6 aylık icraatımızı hem Divan Kurulu üyelerimize hem de basın mensuplarına açıklayacağız."
  Adnan Polat, daha sonra medyanın sorularını kabul etti. İlk soru, Steaua Bükreş maçı sonrası Teknik Direktör Michael Skibbe hakkında basında çıkan eleştirilere yönelikti. Polat bu soruyu, "Ortada Şampiyonlar Ligi'yle ilgili bir başarısızlık olduğu bir gerçek. Ancak biz teknik direktörümüzün arkasındayız. Ama eleştirileri de doğal karşılıyoruz" diye yanıtladı.
  "Transferin geç yapılması elenmenizde etkili oldu mu?" şeklindeki soruyu ise Polat şöyle cevapladı: "Önemli transferler yaptık, bunları gerçekleştirmek de zaman alıyor. 3 ay sürdüğü bile oluyor. Şartları zorladık. O yüzden de zaman aldı."
  Başkan Polat, Lincoln'ün performansı ile ilgili soruya ise "Lincoln'ün potansiyeli çok yüksek, onun bu potansiyelini biliyoruz biz. Ancak kapasitesini sahaya tam olarak yansıttığını kişisel olarak düşünmüyorum" karşılığını verdi.

 5. 5
  Excal!ßur
  Yeni Üye
  Tüm Galatasaray Camiasına Hayırlı Uğurlu Olsun ...

  Çok Güzel Bir Transfer Oldu...

 6. 6
  from.hell
  Yeni Üye
  hAYIRLI OLSUN TÜM GALATASARAY CAMİASINA

 7. 7
  behlül571
  Üye
  Tüm Galatasaray Camiasına Hayırlı Uğurlu Olsun
  çok harika bi oyuncu

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi