Plastik Yılanı Gerçeğe Dönüştü

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Plastik Yılanı Gerçeğe Dönüştü ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Toprak
  Özel Üye
  Reklam

  Plastik Yılanı Gerçeğe Dönüştü

  Reklam  Plastik Yılanı Gerçeğe Dönüştü

  Forum Alev  4 yaşındaki Leonard Yip isimli küçük çocuk kendisine oyuncak yılan hediye edildikten sonra bunu ailesini korkutmak için kullanıyordu.

  Babası Mark 90 santim uzunluğundaki canlının sürünerek etrafta dolaştığını görünce oğlunun yılanı idare ettiğini düşündü.

  Daha sonra oğlunun okulda olduğunu fark etti.Yılan kendi başına hareket ediyordu.
  Bu noktada dehşete düşmüş olan bay Yip, cesur bir erkeğin yapması gerekeni yaptı.Kapıyı şiddetle kapadı ve karısı Cidy'e bağırdı.

  Daha sonra yılanın Albino Kaliforniya cinsi zehirsiz bir yılan olduğu tespit edildi.Muhtemelen bir komşunun evinden kaçmıştı yada terk edilmişti.

  Yılanın insanlara zarar vermediği onaylandı.Yılan birisi tarafından sahiplenmek için hayvan mağazasına gönderilmeden önce 44 yaşındaki baba yılanı eline aldı.


 2. 2
  tuanamlk
  Usta Üye

  --->: Plastik Yılanı Gerçeğe Dönüştü

  Reklam  u noktada dehşete düşmüş olan bay Yip, cesur bir erkeğin yapması gerekeni yaptı.Kapıyı şiddetle kapadı ve karısı Cidy'e bağırdı.

  b en de yılanın üstüne atlıyacak sandım dı :D
 3. 3
  laskok123
  Emekli
  BEN 6 KİŞİNİN ARAASINA GİRDİGİMİ HATIRLIYORTUM COK PİS DAYAK YEMİŞTİM AMA YİNE OLSA GİRERİM AMA BOYLE BİŞEY OLSA KİMSEYİ DUSUNMEM KAÇARIM EN KORKTUGUM DEGİLDE TİKSİNDİGİM HAYVAN YILAN BİZİM SULALEDEN YILAN DAN KORKAN TEK KİŞİ BENİM :d+ Yorum Gönder
gerçeçe benzeyen oyuncak yılan
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi