Yapışık Siyam İkizleri Ayrıldı

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Yapışık Siyam İkizleri Ayrıldı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Toprak
  Özel Üye
  Reklam

  Yapışık Siyam İkizleri Ayrıldı

  Reklam  Yapışık Siyam İkizleri Ayrıldı

  Forum Alev  Başlarından yapışık Mısırlı ikizler, ayırma ameliyatı sonrasında dün ilk kez birbirlerinin yüzlerini gördüler.

  Başlarından yapışık olarak doğan ve Amerika'da yapılan başarılı bir operasyonla birbirlerinden ayrılan Mısırlı siyam ikizleri, dün ilk kez birbirlerinin yüzüne bakabildi.

  34 saatlik operasyondan 12
  gün sonra biraraya gelen 2 yaşındaki Muhammed ve Ahmed İbrahim'in ilk karşılaşmalarında, duygusal anlar yaşandı. Küçük Muhammed, özel olarak yapılmış kırmızı bir koltuk sayesinde İbrahim'in yatağının ayak ucunda 20 dakika boyunca oturup, doğduğundan bu yana hiç görmediği kardeşinin yüzüne bakma şansını buldu.

  Ameliyatın yapıldığı Teksas'taki Dallas
  Çocuk Tıp Merkezi doktorlarından James Thomas, "İlk karşılaşmalarında birbirlerinin gözlerinin içine baktılar ve Muhammed kardeşi İbrahim'e gülümsedi" dedi.
 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: Yapışık Siyam İkizleri Ayrıldı

  Reklam  yapışık ikizlerin beraber yaşamaları ömür boyu onlar açısından çok büyük zorluk demektir gelişen tıp ve teknoloji artık bu konuda çok faydalı olmuştur bu tür ikizlerin ayrılarak hayatlarını yaşamaları çok sevindiricidir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi