Yılan bebek

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Yılan bebek ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  tontiş
  Usta Üye
  Reklam

  Yılan bebek

  Reklam  Yılan bebek

  Forum Alev
  Yılana benzeyen bir bebek dünyaya geldi. Anne babası şoka girdi. İşte o bebeğin görüntüsü…
  Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde bir hastanede 10 gün önce Hasiba Kavarci isimli kadının 7. kızı olarak dünyaya gelen bebek, görenleri hayretler içinde bıraktı.

  Adeta bir “yılanı” andıran bebeğin doğumunda görev yapan doktorlar bile açıklama yapmakta güçlük çekti. Doğumun meydana geldiği güne kadar kontrollerine düzgün olarak devam eden kadının bebeğinde herhangi bir problem görülmediğini belirten hastane yetkilileri, hiç erkek çocuğu olmayan anne Hasiba Kavarci’nin 7. kız bebeği dünyaya getirecek olmaktan dolayı üzüntülü olduğunu ifade etti.

  Annenin kocasının erkek evlat veremediği için kendisini terk etmesinden korktuğunu belirten hastane yetkilileri, doğacak bebeği kastederek doğumdan birkaç gün önce, “Evde altı tane var, yedinci yılan geliyor” şeklinde konuştuğunu iddia etti.

  Bebeğin şeklini gören anne ve baba şoka girerken, hastane yetkilileri 10 günlük bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

  yilan-bebek.jpg 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: yılan bebek

  Reklam  hakikayet ilginç doğum olmuş anne baba şoka girmiştir bu durum karşısında fakat yeni doğan bebekler zaten biraz buruşuk olduklarından :) sonrasında düzelmiş olmalı bebek+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi