Yılanın midesinde köpek var!

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Yılanın midesinde köpek var! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gFb-Mmth
  Özel Üye
  Reklam

  Yılanın midesinde köpek var!

  Reklam  Yılanın midesinde köpek var!

  Forum Alev
  Yılanın midesinde köpek var!  Bir yılan garip bir şekle büründüyse bunun en büyük nedeni kuşkusuz yuttuğu lezzetli büyük bir lokmadır.

  Bindi bir yılanın midesinde hayatının noktalanacağını hiç düşünmemişti ama olan oldu! Dev bir yılan 3 yaşındaki teriyer cinsi köpeği önce yavaş yavaş sardı, boğmaya başladı ardından da avını mideye indirdi.
  Avustralya'nın kuzey bölgesindeki Katherine'de gerçekleşen olay, profesyonel yılan avcısını harekete geçirdi. Matematik hesabıyla 3 metre boyundaki bir yılanın 15 kiloluk dev bir mideye sahip olduğunu söyleyen uzman, 6.5 kiloluk Bindi'nin yılan için kolay bir lokma olduğunu belirtiyor. Yılanların yaklaşık olarak 9.5 kiloluk mideye sahip olduklarını da sözlerine ekleyen avcı, Bindi'nin büyük bir yılanın kurbanı olduğunu ifade ediyor.
  Sabahın erken saatlerinde gerçekleşen üzücü olay karşısında Bindi'nin sahibi Bayan Buntine ise köpeğinin her zamanki saatinde kahvaltısını yemediğini fark ettiğini ve etrafta aranmaya başladığını anlatıyor.
  "Bahçenin herbir köşesine baktım. Sonra bir anda yerde kıvrılmış yılanı fark ettim. Kıpırdamadan duran yılanın köpeğim Bindi'yi çoktan yediğini anlamıştım."
  Yılan avcısı David Reed, köpeği yiyenin piton türünde bir yılan olduğuna dikkat çekiyor.
  "Bu bir zeytin pitonu. Genellikle bu türdekiler zararsız olarak bilinirler. Daha önce pek çok defa köpeklerin yılanlar tarafından sokulduğunu ya da yavru olanların av olduğunu duymuş ve görmüştüm. Ancak üç yaşındaki bir köpeğin yılanın kurbanı olduğuna ilk defa rastlıyorum." 2. 2
  yasmin19
  Üye

  --->: Yılanın midesinde köpek var!

  Reklam  nerden buluyosan böyle şeyleriii ne acayipp bieşyy yaa ne açmış yılandaa =) paylaşımın için teşekkürler 3. 3
  chatlak kız
  Üye
  Yazık ya Köpek Pekde güzelmiş :( Yiyecek başka bişey yok sanki :( 4. 4
  afatih
  Üye
  gerçekten de çok garip.

 5. 5
  seco00006
  Usta Üye

 6. 6
  gFb-Mmth
  Özel Üye

  Haklısın K.bakma .

+ Yorum Gönder
yılanın omurgası
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi