İşte beyniniz ile yapabilecekleriniz

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden İşte beyniniz ile yapabilecekleriniz ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sacid
  Üye
  Reklam

  İşte beyniniz ile yapabilecekleriniz

  Reklam  İşte beyniniz ile yapabilecekleriniz

  Forum Alev
  Avatar'da Hava, Su, Ateş ve Toprak büküyorlar. Bunlar gerçekten varmış ama avatardaki kadar değil sadece biraz benzeri Buna kinezi diyorlar. Yani beyin gücü ile varlıkların hareketlendirilmesi.  Telekinezi:
  Cisimlerin düşünce gücü ile hareket ettirilmesi.
  Bununla kapıları kiliteyebilir, kilitleri ellemeden açabilir, pencereleri açıp kapatabilir, camı eritebilir, ağır-hafif cisimleri oynatabilirsiniz.


  Biyokinezi:
  İnsanın psişik yöntemlerle kendi vücudunu çevirmesi DNA'ları üzerinde değişiklik yapması.
  Bununla göz renginizi değiştirebilir, yüksek süratle koşabilir,reflekslerinizi hızlandırabilir,eski hücreleri yenileyebilir,kaslarınızı geliştirebilir,vücudunuzdaki kalıcı hasarlardan kurtulabilirsiniz.


  Terrakinezi(Geokinezi de denir):
  Beyin gücüyle toprağa hükmetme.
  Bununla toprağı ve kayaları oynatabilir, küçük depremler oluşturabiilrisiniz.


  Sonokinezi:
  Beyin gücüyle ses dalgaları oluşturma veya kontrol etme.
  Bununla ses dalgaları, ses topları ve sesin etkileri: camların çatlaması, kulak zarlarının tahrişi gibi olaylar yapabilirsiniz.


  Nekrokinezi:(Karanlık teknikler)
  Canlı varlıkları öldürme. Ölü varlıkları hareketlendirme.
  Bununla neler yapabilirsiniz?
  Öncelikle öldüreceğiniz canlı hakkında anatomik bilgiye sahip olmanız lazım. Ondan sonra kurbağa, insan vb. canlıları öldürebilirsiniz. Ve ölüleri de hareketlendirebilirsiniz. (Bu dalı yapmadan önce iyice telekinezi öğrenmelisiniz. Ve bu tekniklerdeki olay tamamen mekanik etkileşimlere dayalıdır. Yani ölüye şuraya git şuraya git tarzında komutlar değil de bir mikroişlemci gibi vücuda bir kısım komplike işlemler uygulayabilirsiniz.)


  Pyrokinezi:
  Beyin gücüyle ateşe hükmetme.
  Bununla küçük-büyük ateşleri kontrol edebilirsiniz, yakıp söndürebilirsiniz.


  Aerokiezi:
  Beyin gücüyle havaya hükmetme.
  Bununla küçük-büyük fırtınalar oluşturabilirsiniz. Rüzgar, fırtına çıkarabilirsiniz.


  Elektrokinezi:
  Beyin gücüyle elektriğe hükmetme.
  Bununla ellerinizden kıvılcım atabilirsiniz. Prizden elektrik çekebilir, etrafa elektrik atabilirsiniz.Elektronik devrelere zarar verip, işlemcileri yakabilirsiniz. Ampulleri karartabilirsiniz.(Olaya teorik açıdan bakılacak olunursa mikro işlemcilere veya elektronik devrelere zarar vermemiz bunu bilinçli olarak yapmamız sonucunda transistörleri sürebileceğimiz, elektronik devreleri yönetebileceğiniz manasına da gelir.)


  Hidrokinezi:
  Beyin gücüyle sıvı haldeki maddelere hükmetme.
  Bununla sıvı maddeleler; dalgalar oluşturabilir, akımlar ve hatta girdaplar oluşturabilirsiniz. Ve dolaylı olarak bunların etkilerine de neden olursunuz.


  Fotokinezi:
  Beyin gücüyle ışığa hükmetme-ışığı yünlendirme.
  Bununla genelde ışığı -fotonları- bükmeye yönelik işler yapabilirsiniz. Görünmez olabilirsiniz, cisimleri görünmez yapabilirsiniz.


  Umbrakinezi:
  Beyin gücüyle ışığı nötrleme-karanlığı yönetmeye denir.
  Bununla gölgenizle oynayıp, insanları korkutabilirsiniz.


  Magnetokinezi:
  Elektromanyetik ve manyetik alanları yönetme.
  Bununla mıknatıslanan maddeleri bükebilirsiniz. Pusulaları bilinçli-bilinçsiz olarak etkileyebilirsiniz. Mıknatısları yönlendirebilirsiniz. Hoparlörleri bozabilir veya ondan istediğiniz sesleri çıkartabilirsiniz.(Tabi bu ileri bir yöntemdir)


  Gyrokinezi:
  Yerçekimsel alanların kontrolüdür.
  Bununla yerçekimini etkilersiniz.(nötrleme-tersine çevirme-güçlendirme) Bu yöntemlerle tavanda yürüyebilir, havalanabilirsiniz.


  Termokinezi:
  Bir cisimi-maddeyi ısıtabilirsiniz.
  Bununla maddelerde hal değişimlerine yol açabilirsiniz. Havayı ısıtıp konveksiyonel hava akımlarına neden olabilirsiniz kalorifer gibi.


  Cryokinezi:
  Bir cisimi-maddeyi soğutabilirsiniz.
  Bununla maddelerde hal değişimine yol açabilirsiniz. Havadaki su buharını yoğunlaştırabilirsiniz, suyu da dondurabilirsiniz. Su şart değil yeterince güçlü olursanız oksijeni bile sıvılaştırabilirsiniz.


  Lunarkinezi(karanlık teknikler):
  Negatif enerjiye yöneliktir. İnsanların kızgınlıkarını-nefretlerini kendinize yükler ve bunu saldırıda kullanabilirsiniz.
  Bununla karanlık toplar oluşturabilirsiniz. Başkalarından enerji çalabilirsiniz.


  Metakinezi:
  Metallerin kontrolüdür.
  Bununla metalleri kontrol edebilirsiniz. Magnetokinezi den farkı manyetik alanla değil metallerin ortak karakteristik özelliklerinden faydalanarak bunu yapabilirsiniz. Manyetik alandan etkilenmeyen metaller de buna dahildir.


  Kuantokinezi:
  Kuantum fiziğiyle bir alakası yoktur, Maddeleri moleküler-atomik düzeyde etkilememizi sağlar.


  Vitakinezi:
  Psişik tedevi yöntemleridir.


  Atmokinezi:Atmosfer olaylarını kontrol etmemizi sağlar.Bazı tekniklerinde yüksek aerokinezi bilgisi gerektirir.
  Bununla atmosferin nemlilik derecesi, hava sıcaklığı basınç gibi faktörleri değiştirip, fırtınalar oluşturabilir ve yağmur yağdırabilirsiniz. Ve bu yöntemlerle yıldırım - şimşek çaktırabilirsiniz. (bulutlardan faydalanarak) Basınç değişiminden çabuk etkilenen romatizma hastalarını ve basınç değişiminde burnu kanayan insanlara zarar verebilir, onlara fayda sağlayabilirsiniz.


  Chronokinezi:
  Zamanı belli bir ölçüde yavaşlatıp hızlandırabilirsiniz.Zaman içinde yolculuk yapılan solucan delikleri oluşturabilirsiniz.


  Chrono-telekinezi:Kendiniz dışında kalan hayvan ve insanlara zamanda -yine belli bir ölçüde- yolculuk yaptırabilirsiniz.
  Ama bunların çoğu yapılamayabilir.Size Bazılarının yapılma yöntemlrini vericem.


  Su bükmek
  Öncelikle sessiz ve rahat bi ortama geçin!!sonra yanınıza yarım bardak su alın!!Sonra gözlerini kapatın ve rahatlayın!!Hiçbirşey düşünmeyin ve sadece suya odaklanın!!Suyu hayal edin!!Nasılda rahatça orda duruyo saf sessiz sakin dalgasızca duruyor suya iyice odaklanın kendinizi sudan bi parça gibi görün hatta o bardaktaki suyun içindesiniz !!şimdi düşünceden kopmadan yavaşça gözlerinizi açın!!suan suyun içindesiniz ve rahatça istediklerinizi yapıyorsununz!!şimdi hareket zamanı!!suyun içinde girdap yaptığınızı ve suyun gitgide hareketlendiğini düşünün:!evet su yavaştan yavaştan hareketleniyor gitgide çalkalanıyor ve girdap dittikçe büyüyor!!Ve işte hydrokinezi de başarılı oldununuz!!
  Güç içinizde yeterki kullanmasını bilin!!


  Cryokinezi
  Cryokinezi tekniklerini uygulamaya başlamadan önce bu işin ne denli tehlikeli olabileceğini aklınıza iyice yerleştirin. Kontrol edilemeyen yetenekler kronik hatta ölümcül hastalıklara bile yol açabilir. Kontrol algılamayla başlar!!!
  Cryokinezi çalışmaları başlangıç olarak aşağıda verilmiştir.

  1. Aşama
  Soğumanın moleküllerin hızının azalarak oluştuğunu aklınızdan çıkarmayın. Yaptığınız imajinasyonlarda bunu kullanın. Birinci aşama olarak vücut ısınızı kullanacaksınız. Elinize bir termometre alın ve vücut ısınızın düşerek, soğukluğun parmak uçlarınızdan termometreye aktığını hissedin. Bu alıştırmayı sık sık yapın ve çalışmalarınız not edin.

  2. Aşama
  Eğer birinci aşamada başarılı olduysanız daha zor olan bu aşamaya geçebilirsiniz. Şimdi boş bir odaya geçin. Odada rüzgar oluşturacak her şeyi kapatın. Termometreyi yakınızda bir yere koyun ve odadaki hava moleküllerini hızının azalarak soğumaya başladığını hayal edin. Bunu bütün benliğinizle isteyin. 20 dakika bu alıştırmayı yaptıktan sonra havanın ne kadar soğuduğuna bakın. Isıyı daha aşağılara çekene kadar bunu yapın.

  Bütün kinetik yeteneklerde olduğu gibi cryokinezinin de gelişebilmesi, yeteneklerin daha iyi su yüzüne çıkabilmesi için dikkat edilmesi gereken bir takım şeyler vardır. Bunlar: ruh dinginliği, düzenli uyku, dengeli beslenme, yani fiziksel bedenin sağlıklı olması.
  Termokinezi Nedir?

  bu sayede ısı saçabilir bir yeri ısıtabilir,ısıyı kontrol edebilir,sıvıyı ısıtıp gaza çevirebilir,katıları sıvılaştırabilirsiniz.bu yeteneği de herkes kullanabilir.Cryokinezi'deki uygulamayı sıcaklık üzerine kurabilirsiniz..
  Termokinezi Nedir?

  bu sayede ısı saçabilir bir yeri ısıtabilir,ısıyı kontrol edebilir,sıvıyı ısıtıp gaza çevirebilir,katıları sıvılaştırabilirsiniz.bu yeteneği de herkes kullanabilir.Cryokinezi'deki uygulamayı sıcaklık üzerine kurabilirsiniz..
  PSİ-WHEEL DENEMELERİ
  Psi-Wheel'in nasıl hazırlandığı; Önce Bir İğne [toplu iğne değil] , Bir silgi ve Birde KARE kağıt alın. Kare olan kağıdımız ne çok büyük, nede çok küçül olmalı ve kağıtta "+" şekli görüleceği tipte ortalardan katlayın.(kağıt katlanmalardan sonra 4 kareye bölümlü gibi görünecek)
  Kağıdın fazla büyük olmaması gerekir çünkü uçları yere değebilir, kağıdın fazla küçükde olmaması gerekir yoksa işiniz zorlaşır.. Silginin üzerine dik olarak batırılmış duran iğnenin üzerine kağıdımızı yerleştiriyoruz fakat kağıdı iğneye batırmayın, sadece üstüne yerleştirin. İşte Psi-Wheel mekanizmamız hazır.
  Psi-Wheel Nasıl bir ortamda denenenmelidir?
  *Psi-Wheel çok hassastır ve en küçük bir fiziki etkide döner. bu yüzden Kapı-Pencere yada odada rüzgar yaratacak herşeyi kapatın..
  *Elleriniz ve oda sıcak olsun. olmazsa işiniz 2, hatta 3 katı zorlaşır..
  *Elleriniz ıslak olmamalı..


  Ellerin Önemi
  Elleriniz telekineziye başlarken hatta devamında da çok önemli rol oynamakta. Ellerinizin hareketleri telekinezi yaparken beyni kandırmak için kullanılır. ayrıca bazı teorilere göre ellerden de gücün çıktığı düşünülür. Elleriniz psi-wheel'in etrafında olsun, havada tutmayın, psi-wheel'in bulunduğu zeminin üzerine koyun. elleriniz ne uzak nede çok yakın olsun. psi-wheel'in etrafına koyduğunuz ellerinizden enerji geçtiğini düşünün. !!..
  Püf Noktaları
  Evet şimdi çalışmaya başlayabilriz. Alıştırmaların ilk denemelerinde tecrübeniz olmadıysa sadece kağıdın döndüğünü düşünün. *Beyninizle kağıdın her köşesini kendiniz çekmeye çalışın, yada yitin.
  *Herangi bir köşeyi elinizle tutup çevirdiğinizi düşünün
  *Ellerinizden çıkan enerjinin bir hortum yaratıp kağıdı döndürdüğünü düşünün
  *Başka bir yere bakın , fakat kağıt görüş alanınızda olsun. başka bir yere bakarken kağıdı döndürmeye çalışın.
  Bu yöntem en etkili yöntemlerden biridir. Beynin yeni bişey denemesinden dolayı çıkan frekanslar güçlü olabiliyor
  Evet umarım bi işinize yaramıştır,Evet arkadaşlar bu benim tek yapabildiğim şey en basiti bu bence.
  Alıntıdır.Bu kadar uzun olduğu için sizden özür diliyorum.okuyanlara çok teşekkür ediyorum 2. 2
  sacid
  Üye

  --->: İşte beyniniz ile yapabilecekleriniz

  Reklam  KAŞIK BÜKME YÖNTEMİ
  Kolay Kaşık Bükme Yöntemi
  Eğer imkanlarınız varsa, rahat edebileceğiniz sessiz ve loş bir mekan seçin. Arkanıza rahatça yaslanın yada tamamen uzanın. Gözlerinizi kapayın ve hiçbirşey düşünmemeniz gerektiğini bile düşünmeyin. Şimdi sadece baş ve işaret parmağınızın en uç noktalarıyla kaşığın sapını, kepçesine çok yakın biryerden hafifçe kavrayın. Kaşığı yer ile paralel konuma getirin. Unutmayın, bu esnada gözleriniz halen kapalı bulunuyor olmalı. Şimdi kaşığın "erimekte olan bir hamur" olduğunu düşünün. Bu telkin için kendinizi zorlamayın ve sadece öyle hayal edin. Buna daha iyi odaklamınız ve kaşığın sertliği bilincinin beyin gücünüze engel olmaması için bir yandanda kaşığı başparmağınızla hafifçe okşayın. Kaşığın hemen bükülmesini istemeyin ve acele etmeyin. Kaşığın erimeye başladığına iyi odaklandığınızda kaşık bir müddet sonra bükülecektir. Ancak ilk anda hissedeceğiniz bükülme yalancı histir ve heyecanlanmanızı sağlar. Bu hisse aldırmadan devam etmeli ve en az 6-7 dakikayı böyle geride bırakmalısınız. Kaşık en fazla 10 dakika sonra bükülecektir. Kaşık bükme konsantrasyona göre çok daha hızlı olabilir. Eğer gözle görülebilir bir bükülme olmadıysa, bükülme oranını görmek için kaşığın ilk ve son anlarını düz bir zemin üzerinde gözlemleyebilirsiniz.
 3. 3
  Osmanlı Torunu
  Özel Üye
  tesekurler cok ilginc ama bazilarina inanamadim dogrusu 4. 4
  sacid
  Üye
  evet arkadaşım bazılarına bende inanamadım pek :D

 5. 5
  sacid
  Üye
  Levitasyon, cisimleri düşünce yoluyla havaya kaldırmaya denir.Telekinezi* güçlerini geliştirmiş olanlar bunu rahatlıkla gerçekleştirebilir.

  Öncelikle rahat bir yere geçip nefesinizi dinleyin.Nefes alış-verişleriniz yavaş ve derin olmalı.Bu sizi rahatlatır ve konsantrasyonunuzu arttırır.2-3 dakkanızı buna verin.

  Asıl film şimdi başlıyor! Şimdi elinize küçük bir parça ( çok küçük değil ) peçete veya kağıt alın.Kağıda yoğunlaşın ve kağıdı küçümseyin.Onu çok rahat bir şekilde kaldırabileceğinizi düşünün.Bu arada nefes alıp verme hızınız rahatlamada olduğu gibi değişmemeli.Kendinizi kasıp heyecan yapmayın.

  Kendinizi kağıda hükmedebileceğinize inandırdıktan sonra ( biraz zordur ! ) her nefes verişinizde kağıdın hafiflediğini hissedin. Gittikçe ağırlığının yok olduğunu hissedin.Elinizde kağıdı hissetmediğiniz zaman kağıda "Havaya kalk emri verin" ( tabiki beyninizle )kağıt kalkana kadar tekrarlayın. Unutmayın ki çalışmalarınızı düzenli devam ettirirseniz mutlaka kağıt kalkacak. Bu çalışmayı önemli işleriniz olduğu zamanlar yapmayın ; çünkü bayağı baş ağrısı yapıyor.

  Sorularınızı bu başlık altında veya özel mesaj olarak gönderebilirsiniz.

  *Telekinezi : Parapsikolojinin bir alanıdır.Düşünce gücüyle cisimlere hükmetmeyi esas alır.

 6. 6
  mustafa3325
  Usta Üye
  ya arkadaşlar kendinizi süratla koşturabilirsiniz bana bunu öğretebilirmisiniz ama sadece süratle koşmyı lütfen benim en çok istediğim şey çok hızlı koşbilmektir lütfen yardım edin bana

 7. 7
  Bellevillemm
  Yeni Üye
  kağıt olayını ve su girdap olayını denedim kafayı yicem sinirden olmuyor odaklanıyorum ama olmuyor :D:D

 8. 8
  samet55
  Yeni Üye
  Bu kadar şeyi anlatanlar bunları yapabiliyormu merak ediyorum pek sanmıyorumda açıkçası çünkü biz Türk milletiyiz bunları yapanlar olsa şimdiye kadar çoktan beyaz showa bilmem nereye çıkmıştı...

 9. 9
  Ziyaretçi
  bunların bazılarının gerçek olduğuna inanıyorum, çünkü insanların doğadaki nesnelere tamamen olmasa da kısmen hükmedebildiği çoğu kitaplarda yazılıdır. buna sihirbazlık denilir. misal; mutlak doğruların yazılı olduğu Kur'an-ı Kerim'de, Hazreti Musa zamanındaki sihirbazların yaptıkları yazılıdır. o zamandan bu zamana neler değişti? insan beyni o devirdeki insanlara göre daha fazla bilgiye sahip olduğu halde neden onların yaptıklarını yapamasın?

 10. 10
  Ziyaretçi
  ben gayet başarılıyım kağıdı çevirebiliyorum sıra kaldırmaya geldi ve bunu 2 3 günde yaptım.Bazı filmler buna inanmamıza sebep oluyor mesela Doğa üstü filmini izleyin benm hep merağım vardı sonra bu filmi izledim ve denedim ilk zamanlar az oluyordu sonra çalıştım düzzeneği filan değiştirdim ilk yaptığıma göre 4 kat daha büyük kağıt kullanıyorum hattaüstüne ilk yaptığım kağıdı koyuyorum ve çevirebiliyorum ellerimi kullanmadanda başarabiliyorum her şey inanma düşünme ve odaklanmaya kalıyor

 11. 11
  Ziyaretçi

  Cevap: İşte beyniniz ile yapabilecekleriniz

  Reklam  neden ben yapamıyoyum kaç gündür farklı yollar araştırıyorum ama olmuyo kağıt dönmüye yha

 12. 12
  Ziyaretçi
  biz denedik kağıdın ağırlığını yok ettik ama kaldıramadık birde fırtınayı denedik gerçekten oldu

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
beyne hükmetmek,  beyne hükmetme,  başkasının beynine hükmetme,  beyne hukmetmek,  beynin vücuda hükmetmesi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi