Sağ ayağı 40, sol ayağı ise 28 numara

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Sağ ayağı 40, sol ayağı ise 28 numara ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  потеря нет06
  Usta Üye
  Reklam

  Sağ ayağı 40, sol ayağı ise 28 numara

  Reklam  Sağ ayağı 40, sol ayağı ise 28 numara

  Forum Alev
  Sağ ayağı 40, sol ayağı ise 28 numara

  KIRIKKALE'nin Karşıyaka Mahallesi'nde oturan Nilüfer, Mustafa Güner çiftinin doğuştan Makradaktlili hastası kızı 6 yaşındaki Selma Nur'un sağ ayağı 40 numara büyüklüğe ulaşırken,sol ayağı 28 numara oldu.

  Karşıyaka Mahallesi'ndeki 47'nci Sokakta bulunan 5 numaralı gecekonduda kirada oturan Güner çifti, doğuştan hasta olduğu belirtilen kızları Selma Nur’u gördükçe üzülmekten başka bir şey yapamadıklarını söyledi. İşsiz olduğunu ve sosyal güvencesi bulunmadığını belirten baba Mustafa Güner, önceden çalıştığı işyerinin zarar etmesi nedeniyle ayrılmak durumunda kaldığını ve SSK priminin kesildiğini, yeşil kartın da kendisine verilmediği için hasta olan iki çocuğunu tedavi ettiremediğini anlattı. Mustafa Güner, Selma Nur için hastane hastane gezerken SSK'lı döneminin sona erdiğini, bu nedenle sağlık hizmetinden yararlanamadığını ve tedavisinin yarım kaldığını belirtirken göz yaşlarını tutamadı. Baba Güner, “Ben kimseden ekmek, aş istemiyorum. Benim için önemli olan kızım. Yeterki tedavi ettirebileyim” diye konuştu.

  Sağ ayağı ve parmakları nedeniyle gün geçtikçe rahatsızlığı büyüyen Selma Nur'un bir an önce tedavi edilmesi gerektiği belirtildi. Yaşıtları gibi olmak istediğini belirten Selma Nur, “Koşmak, oynamak ve gülmek istiyorum” dedi. Küçük Selma sağ ayağında 40 numara ayakkabı giyerken, sol ayağına ise 28 numara ayakkabı giymek zorunda kaldı.

 2. 2
  885522
  Emekli

  --->: Sağ ayağı 40, sol ayağı ise 28 numara

  Reklam  ALLAH cc şifasınır verir inşaallah.

  insan ister istemez üzülüyor rabbim büyük kimsenin başına vermesin bir baba olarak kızın babasında sabır diliyorum zor bi durum 3. 3
  crazboys-93
  Yeni Üye
  ya nasıl oluyor bu çok üzüldüm yaa 4. 4
  dheli
  Yeni Üye
  Allah (c.c) yardımcısı olsun........

 5. 5
  GeMiNii
  Usta Üye
  Hem Şaşırdım Hemde Üzüldüm.. Allah Acil Şifalar Versin. (Amin)

 6. 6
  #Cor^ney#
  Üye
  Yazık ya cnm bnm Allah sabır versin :(

 7. 7
  mustafa3325
  Usta Üye
  Allah yardımcısı olsun...

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi