Wikileaks duvar kağıdında 'Atatürk' resmi

Konu Kapatılmıştır
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Wikileaks duvar kağıdında 'Atatürk' resmi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Yirmiüç
  Yeni Üye
  Reklam

  Wikileaks duvar kağıdında 'Atatürk' resmi

  Reklam  Wikileaks duvar kağıdında 'Atatürk' resmi

  Forum Alev
  ABD Dışişleri Bakanlığı'nın gizli belgelerini yayımlayarak gündem yaratan internet sitesi Wikileaks'in destekçilerinin bilgisayarlarına indirmeleri için sayfasına koyduğu duvar kağıtlarından birinin üzerinde Atatürk fotoğrafı bulunuyor.
  Duvar kağıdının üzerinde "Artık arşivleri açma zamanı" sloganı bulunuyor.
  Duvar kağıdında, arşiv raflarının üzerinde büyük sözcükler yazıyor. Yazılan terimler arasında Bilderberg Toplantıları, Afganistan Savaş Günlükleri, Scientology Kilisesi, Cinayet, Guantanamo, Banka İddiaları yer alıyor. Sağ taraftaki rafın üzerinde ise Atatürk'ün kalpaklı resmi bulunuyor. Resmin hemen altındaki rafta da bir nargile yer alıyor.
  Açılan kapıda ise Wikileaks'in logosu içeri girerken görülüyor. Kapının üzerinde Watergate skandalı nedeniyle istifa eden eski ABD Başkanı Richard Nixon'ın bir resmi asılı.
  Bazı Yunanlılar sosyal paylaşım sitesi twitter'a yazdığı mesajlarda, Wikileaks sitesinde Atatürk resmi görmenin çok rahatsız edici olduğunu söyledi.

 2. 2
  Gülehasret
  Süper Moderatör

  --->: Wikileaks duvar kağıdında 'Atatürk' resmi

  Reklam  Konu Tartışmaya Döndüyü İçin Mesajlar Silinmiştir.
  Konu Kapalıdır.
Konu Kapatılmıştır
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi