Doğum Lekeleri Nasıl Geçer? Doğum Lekelerine Bitkisel Çözüm Ve Krem Tarifi

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Gebelik ve Annelik Bölümünden Doğum Lekeleri Nasıl Geçer? Doğum Lekelerine Bitkisel Çözüm Ve Krem Tarifi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  xRockİnGirLx
  Süper Moderator
  Reklam

  Doğum Lekeleri Nasıl Geçer? Doğum Lekelerine Bitkisel Çözüm Ve Krem Tarifi

  Reklam  Doğum Lekeleri Nasıl Geçer? Doğum Lekelerine Bitkisel Çözüm Ve Krem Tarifi

  Forum Alev
  Doğum Lekeleri Nasıl Geçer? Doğum Lekelerine Bitkisel Çözüm Ve Krem Tarifi  Doğum lekelerine bitkisel çözüm ve doğum lekesi kremi tarifi. Doğum lekelerinden nasıl kurtuluruz? Doğum lekeleri nasıl geçer? İşte doğum lekeleri için krem tarifi..


  Doğumdan sonra vücutta oluşan lekeler birçok kadın için sorun olmuştur. Günümüzde bu lekelerden kurtulmak için birçok pahalı yöntem uygulanmaktadır. Pek çok insanın bu pahalı yöntemlerden yararlanamadığını biliyoruz. Biz bunun için size hem çok ucuz hem de hazırlanışı çok kolay bir formül sunuyoruz.

  Doğum lekelerine bitkisel çözüm

  Gerekli malzemeler şunlardır: 4 adet yumurta kabuğu ve limon suyu (üzerini kapatacak kadar).

  Hazırlanışı ve uygulaması: Yumurta kabuğu 10 gün suda bekletilir ve sudan çıkardıktan sonra kurutulup un naline getirilir. Limon suyu da ilave edilip boza kıvamına gelince lekelere maske olarak uygulanır. Bu krem cildi hassas olan kadınlara önerilmemektedir.
 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Doğum Lekeleri Nasıl Geçer? Doğum Lekelerine Bitkisel Çözüm Ve Krem Tarifi

  Reklam  Bir çok kişi doğum lekelerinden hoşlanmasa da bazılarımızda doğum lekeleri bulunmaktadır. Doğum lekelerinin bazıları zamanla gitse de bazıları kalıcı olmaktadır. Doğum lekelerini bir uzmana gösterip fikir almak en uygunudur.+ Yorum Gönder
doğum lekeleri nasıl geçer,  doğum lekesi nasıl geçer,  bebeklerde doğum lekesi nasıl geçer
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi