Türkçe müzik arama motoru: Line.fm

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Genelbilgi ve İpucu Bölümünden Türkçe müzik arama motoru: Line.fm ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ORKUN
  Usta Üye
  Reklam

  Türkçe müzik arama motoru: Line.fm

  Reklam  Türkçe müzik arama motoru: Line.fm

  Forum Alev
  Türkçe müzik arama motoru: Line.fm


  Son zamanlarda müzik arama motorları oldukça revaçta. Last.fm gibi line.fm de bunlardan bir tanesi. Ayrıca site artık Türkçe.

  Site üzerinden dilediğiniz şarkıyı dinleyebiliyorsunuz. Kayıt olduğunuz takdirde müzik listenizi kaydedip ve arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca diğer kullanıcıların müzik listelerini de takip edebiliyorsunuz. Hem bunun için herhangi bir ücret taleb edilmiyor.


  Line.fm'in en önemli özelliği aradığınız her şarkıyı (en azından bu onların iddiaları, ben bulamadığı parçalara da denk geldim!) bulabilmesi. Google gibi şarkıları sizin için internet üzerinde arıyor ve buluyor. Line.fm ile şarkıları bilgisayarınıza indirmenize izin vermiyor. Last.fm ya da Rhapsody'den farkı ise kullanıcıların tam olarak aradıkları ve dinlemek istedikleri müziği bulup, tam sürüm olarak dinletiyor.

  2007 yılında açılan Line.fm şu anda 3 dilde hizmet veriyor. Türkçe de bunlardan bir tanesi.
 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: Türkçe müzik arama motoru: Line.fm

  Reklam  Türkçe müzik arama motoru: Line.fm, yeni duydum desem herks bend diyebilir çünkü tercih edilen artık dünyaca ünlü site youtoube sitesine girdiğinizde ne yazarsanız çıkıyor+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi