Göz Kapağı Seyirmesi

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Göz Sağlığı Bölümünden Göz Kapağı Seyirmesi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  SuyunGizemi
  Bayan Üye
  Reklam

  Göz Kapağı Seyirmesi

  Reklam  Göz Kapağı Seyirmesi

  Forum Alev
  Göz Kapağı Seyirmesi Seğirmesi Zaman zaman bir göz kapağında seyirmenin verdiği rahatsızlığı hissedebilirsiniz. Göz kapağının elde olmadan titreşmesi genellikle sadece birkaç saniye sürer fakat rahatsız edici olabilir ve gözlerinizde bir rahatsızlık olup olmadığını merak etmenize yol açabilir.
  Genellikle endişe edecek bir şey yoktur çünkü seyirme hemen her zaman önemsiz bir rahatsızlıktır. Elde kolda veya ayakta ara sıra bir kasın seylrmesi sık rastlanan bir olaydır ve göz seyirmelerlnln meydana gelişi sık olabilir ama süresi birkaç saniyedir.
  Çoğu seyirmelere neyin sebep olduğunu hiç kimse tam olarak bilmiyor fakat birçok insan bunların stres ve zihinsel bağlantılı olduğunu belirtmektedirler. Birçok kişi bunları tedirgin edici bulduğu için endişe eder. Bazıları ise daha ciddi bir sorunun işareti olmasından korkar. Bazı kimselerde göz kapakları nadir görülen bir rahatsızlık olan esansiyel blefarospazm nedeniyle kendiliğinden kapanır. Göz seyirmeleri çok ender olarak ciddi hastalık belirtisidir. Ciddi yüz tikleri yüz adaleleri spazmları ve multiple sklerozis göz kapaklarını da etkileyebilir fakat bu hastalıkların belirtileri doktorunuzun normal göz seyirmesiyle karıştırmayacağı kadar farklıdır. Göz seyirmeleri hemen her zaman zararsızdır fakat rahatsız edici olabilir. Etkilenen göz kapağına hafif masaj yapmayı deneyin. Çoğu kimseler bunun seyirmeyi belirgin şekilde rahatlattığını farkederler.


  alıntı. 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: Göz Kapağı Seyirmesi

  Reklam  Göz Kapağı Seyirmesi;çok hoş bir durum değil sürekli birisi yüzünüze tüy sürüyormuş gibi illet edici olabilir fakat alt yapısı farklı bir hastalık olabilir örneğin damar rahatsızlığı gibi o sebeple kontrol edilmesi gerekir+ Yorum Gönder
sağ göz seyirmesi neye işarettir
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi