Gorillaz Türkiye'ye Geliyor

+ Yorum Gönder
Müzik Köşesi ve Güncel Müzik Haberleri Bölümünden Gorillaz Türkiye'ye Geliyor ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  xRockİnGirLx
  Süper Moderator
  Reklam

  Gorillaz Türkiye'ye Geliyor

  Reklam  Gorillaz Türkiye'ye Geliyor

  Forum Alev


  İlk kez Türkiye’ye gelecek olan Gorillaz grubu Dünya turnesi kapsamında hazırladığı yeni konseptiyle tüm hayranlarını Ankara’da bir araya getirecek!

  İngiliz müzik grubu Blur'un solisti Damon Albarn ve Tank-Girl gibi çizgi romanların yaratıcısı Jamie Hewlett'in önderliğinde kurulmuş olan Gorillaz, dünyanin ilk sanal müzik grubu olarak tarihe geçti. GORİLLAZ grup üyeleri gerçek yüzlerini asla göstermiyorlar.Konserlerini gölgelerin arkasından sadece siluetleri gözükecek şekilde düzenledikleri bir ışık gösterisi eşliğinde yapıyorlar.2005 yılında MTV Avrupa Müzik ödüllerinde hologram tekniğini kullanarak yaptıkları 3 boyutlu konserle tüm Dünya'nin takdirini kazanmıştır ve bu zamandan sonra birkaç konserini daha bu teknikle yapmışlardır.
  GORİLLAZ grubunun ilk albümü Dünya çapında 6 milyon satarak Guinness Rekorlar Kitabi'na "En Çok Satan Müzik Albümü" adıyla girmiş ve ikinci albümlerinde yer alan "Feel Good Inc." şarkısıyla Grammy Ödülü almıştı.

  B2C Ajans organizasyonu ile 11 Aralıkta kapılarını açacak olan Ankara'daki 312 ARENA, resmi açılışından hemen sonra 12 Aralık tarihinde dünyaca ünlü GORİLLAZ grubunu ağırlıyacak
 2. 2
  HADİE
  Bayan Üye

  Cevap: Gorillaz Türkiye'ye Geliyor

  Reklam  gorillaz ingiliz müzik gurubudur sanal bir müzk gurubu olmaları çok enterasan ve dikkat çekicidir fakat çok yoğun hayranları ve takipçileri vardır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi