Anti-Virus&Trojan 5.54

+ Yorum Gönder
Programlar ve Güvenlik Programları Bölümünden Anti-Virus&Trojan 5.54 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  synatox
  Emekli
  Reklam

  Anti-Virus&Trojan 5.54

  Reklam  Anti-Virus&Trojan 5.54

  Forum Alev
  Program bilgisayarınızda ki virüs, makro virüs ve trojanları bulup yoketmeye yarar. En büyük özelliği bilinmeyen veya yeni çıkan virüs ve trojanları çok çabuk bir şekilde algılayabilmesi ve hemen bilgi toplar

 2. 2
  SHADOW
  Üye
  Reklam  bilinmeyen trojanları bile yok eder...hımm... iyi bir program olmalı...saol 3. 3
  zahithack
  Yeni Üye
  sağol 4. 4
  Hasan
  Özel Üye
  Anti-Virus&Trojan 7.65
  Anti-Virus&Trojan bir virüsten korunma ve truva atı(trojan) temizleme yazılımıdır. Gerçek zamanlı koruma sağlayan "Guard Ghost" adlı bir modüle sahip olan yazılım, bu sayede etkin biçimde çalışan tüm işlemleri, sistem belleğini, Windows dosyalarını ve açık portları internet solucanları(worm) ve truva atları(trojan) için tarayabilmektedir.
  Bu zararlıların yanı sıra bilinmeyen zararlıları da tespit etme ve engelleme özelliği bulunan yazılım, gizli biçimde çalışan kötü niyetli yazılımların sisteme verdiği zararları da giderebilmektedir.
  Sabit disk taraması yapmanıza, bilgisayarınız açıldığında kendiliğinden başlayan uygulamaları denetlemenize, ağ hizmetlerini taramanıza ve çalışmakta olan etkin uygulamalarda düzenleme yapabilmenize de imkan tanıyan yazılım oldukça küçük bir boyuta sahiptir.

  Kolay kullanılabilir yapısı farklı kullanıcı arayüzü ile alternatif olarak düşünebileceğiniz bu araç güncelleme özelliğine de sahiptir.

  Yazılımın Genel Özellikleri
  # Virüslere, truva atlarına(truva), casus yazılımlara(spyware), internet solucanlarına(worm) karşı koruma sağlamaktadır.
  # Bilinmeyen yani henüz tanımlanmamış olan zararlıları da tespit edebilmektedir.
  # Gerçek zamanlı koruma modülüne sahiptir.
  # Kendiliğinden başlangıç, ağ hizmetleri, etkin çalışan uygulama yöneticilerine sahiptir.
  # Sabit disk taraması yapabilmektedir.
  # Boyutu küçük, kullanımı kolaydır.

  Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler
  # W32.Blastclan zararlısı tanımlanabilir hale geldi.

  Not: Yazılımın 30 kullanımlık deneme sürümünde sabit disk taraması, ve güncelleme işlevlerinden yararlanılamamaktadır. Bu özelliklerden yararlanmak ve yazılımı sınırsız biçimde kullanmak isterseniz 30 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.


  http://www.yoursoft.ms11.net/Anti_Virus.exe
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi