Face Hacker Korunma

+ Yorum Gönder
Programlar ve Güvenlik Programları Bölümünden Face Hacker Korunma ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  By Crazy
  Üye
  Reklam

  Face Hacker Korunma

  Reklam  Face Hacker Korunma

  Forum Alev
  Gün geçtikçe büyüyen ve herkesin gözdesi haline gelen Sosyal paylaşım sitesi Facebook Hacker’larında gözdesi olmuş durumda. Özellikle Kendini hacker sanan ---------- kişilikler çeşitli yollarla kullanıcıların şifrelerini ele geçirmeye çalışıyor. Şuanda da bu yöntemlerden en fazla deneneni ise
  Size Mail gönderiyorlar. Facebook’tan geliyormuş gibi bir mail alıyorsunuz. İşte Merve XXX size arkadaşlık isteği gönderdi. Lütfen hesabınıza giriş yaparak onaylayınız diye bir mail alıyorsunuz. Mailin en altında ise bir link var. Hesabınıza giriş yapmak ve arkadaşlığı onaylamak için tıklayın yazıyor. Eğer o linki tıklarsanız ve açılan sayfada giriş yaparsanız Emin olun ki şifreniz hacker’ların eline geçmiştir.

  Hacker’lar tarafından fake bir facebook sayfası yapılmış. Size korsan mail programları ile facebook adından mail gönderiyorlar ve bu fake facebook’tan giriş yapmanızı sağlıyorlar. Siz giriş yaptığınızda şifreniz ve kullanıcı adınız karşı tarafa mail olarak gidiyor. Böyle kötü bir durumla karşılaşmamak için Kesinlikle size maili gönderen adresi inceleyin.
  Eğer mail adresi @facebookmail.com harici ise kesinlikle inanmayın. Hatta bu adresten gelse dahi mail o mail üzerindeki linkten siteye giriş yapmayın. Manuel olarak kendiniz giriş yapın.
  Bunları Bu fake İle Yapıyorlar... 2. 2
  SgEaZmEzRe
  Yeni Üye

  --->: Face Hacker Korunma

  Reklam  benim facebook yok o yüzden soruda yok... :))) 3. 3
  wolf07
  Yeni Üye
  face hack programına bi bakın derim ona göre korunma yapın

  http://hotfile.com/dl/100919723/1166...cking.rar.html 4. 4
  By Crazy
  Üye
  Arkadaşlar lütfen wolf07 e inanmayalım çünkü bu torojan virüsüdür denedim...

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi