Dünyaca ünlü güzel aşk sözleri

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Güzel Aşk Sözleri Bölümünden Dünyaca ünlü güzel aşk sözleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fashion
  Bayan Üye
  Reklam

  Dünyaca ünlü güzel aşk sözleri

  Reklam  Dünyaca ünlü güzel aşk sözleri

  Forum Alev
  Eğer birini unutmak istiyorsan onun adını kumlara yaz sabehleyin dalgaların ve fırtınanın onu sildiğini göreceksin; eğer birini seviyorsan kalbine yaz ki hiçbir fırtına ya da dalga onu silemesin!

  Eğer birgün buluşacağımız yere gelemezsem dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır. Çünkü beni senden ayıracak olan tek kuvvet ölüm beni yakalamıştır demektir.

  Karanlık, içine beni bile alamayan küçük dünyamda bir ateşböceği kadar az ışık versen de, tek ışığımdın biliyor musun ? ... Nereden bilirdim yanına yaklaşıp, dokunmak istediğimde parlayıp beni küle çevireceğini ?

  Güllerimiz olsun kırmızı ve beyaz. Kırmızı güller senin, beyaz güller benim. Beni unutursan kırmızı güller solsun, ben seni unutursam beyaz güller kefenim olsun.

  Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

  Mavililer giyer deniz olurum, yeşiller giyer bahar olurum, belli olmaz belki birgün beyazlar giyer senin olurum.

  Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin... 2. 2
  GAZİBE
  Bayan Üye

  Cevap: Dünyaca ünlü güzel aşk sözleri

  Reklam  Aşkı yaşayanların insanların duygularını ve sözlerine yansımalarına neden olmaktadır.Aşk insanları şair de yapabilmektedir.Deli olan da var kavuşamayan da aşkın içinde hep karmaşık duygular yer almaktadır.+ Yorum Gönder
ünlü şairlerin sözleri,  ünlü şairlerin aşk sözleri,  ünlü şair sözleri,  dünyaca ünlü aşk sözleri,  şair sözleri aşk
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi