Havalı saçlar

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik - Moda Bölümünden Havalı saçlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  angel-girll
  Bayan Üye
  Reklam

  Havalı saçlar

  Reklam  Havalı saçlar

  Forum Alev
  Havalı Saçlar


  Saç diplerinize hacim katın

  Uykusuzluk saçlarınızın hacmini kaybetmesine neden olur. Hacim kazandıran bir spreyi nemli saç diplerinize masaj yaparak yedirin. Ardından ellerinizle saç diplerinizi yukarı doğru kaldırın ve istediğiniz şekli verene kadar fönle kurutun. Bu işlem havayı tutamlar arasına hapsederek saçlarınıza hacim kazandıracaktır. (Alterna Life, Volumizing Spray Gel, hacim kazandıran sprey jel)

  Parlaklığınızı artırın
  Saçınızın matlığından şikayetçiyseniz, besleyici bir bakım kremi kullanmanızda fayda var. Bu ürünü, kırıklarınızı onarması için saç uçlarınıza sürün. Kalan kısmını da parlaklık vermesi için geri kalan tutamlarınıza uygulayabilirsiniz. (Kerastase, Lait Nutri Sculpt, Smoothing Hair Foundation, yumuşatıcı bakım kremi)

  Saçınızın rengini pekiştirin
  Solmuş renkleri canlandıran bir şampuan kullanabilirsiniz. Örneğin Sebastian, Cellophanes, Shampoo for Brunettes şampuan saçınızı yumuşatırken aynı zamanda ışıldamasını sağlayacaktır. Ya da parlaklık veren bir sprey yardımıyla doğal renginiz! vurgulayabilirsiniz.

  Sorunlu bölgeleri ehlileştirin
  Fazla vaktiniz yoksa, yalnızca saçınızın önemli kısımlarına odaklanın. Elektriklenmiş saç tellerinize düzleştirici uygulayın. Yüzünüzü çerçeveleyen tutamlarınız yağlı duruyorsa saç diplerinize bir miktar saç pudrası uygulayarak yağını alabilirsiniz. Hâlâ memnun değilseniz dolabınızda her kıyafete uygun şık bir şapka bulundurabilirsiniz!

  Enerjik görünün
  Saçınızı tepeden toplayarak enerjik bir hava kazanabileceğinizi belirtiyor. Yüzünüz daha fazla ışık alacağından cildiniz de daha aydınlık görünecektir. Saçlarınızı atkuyruğu yapın veya hepsini tepenizde toplayarak sabitleyin. 2. 2
  HÖRÜ
  Bayan Üye

  Cevap: Havalı saçlar

  Reklam  Daha gür ve dolgun saçlar her zaman dikkat çeken ve her bayanın arzuladığı saç tipidir. Saçlar ince olsa bile kökten kabartarak ve canlı görünmesini sağlayarak güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi