Diz üstü çizme kombinleri

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik - Moda Bölümünden Diz üstü çizme kombinleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ● ∂єИiz ●
  Usta Üye
  Reklam

  Diz üstü çizme kombinleri

  Reklam  Diz üstü çizme kombinleri

  Forum Alev
  Diz üstü çizme kombinleri

  2010 kış modasının en çok göze çarpan trendi kesinlikle diz üstü çizmeler. Özellikle ince ve uzun bacaklarda son derece çekici olabilen bu çizmeleri yakıştırmak da ayrı bir mesele. Çünkü sadece düzgün fiziğe sahip olmak uzun çizme giyebilmek için yeterli değil. Ancak uygun kıyafetlerle yapılan doğru kombinlerle bu trendin hakkını verebilirsiniz.


  Doğası itibariyle oldukça aaaai ve iddialı görünüme sahip bu çizmelerle yanlış seçim yaparsanız bir anda Pretty Woman'daki Julia Roberts' a dönebilir veya Diane Kruger kadar şık ve kaliteli görünebilirsiniz.

  En çok kısa elbiseler ve şortlarla kombinlenebilen çizmeleri giymeden önce vücut yapınızın bu çizmeleri giymeye uygun olup olmadığını öncelikle tekrar gözden geçirin.
  Benim önerim çorap gibi duran yüksek topuklu çizmelerden ziyadetopuksuz ve dökümlü deri/süet olan çizmeleri tercih etmeniz. Bu sezon hemen hemen her markabu tarz çizmelerden çalıştığı için seçim yapmanız için de bol alternatif var üstelik.
 2. 2
  HÖRÜ
  Bayan Üye

  Cevap: Diz üstü çizme kombinleri

  Reklam  Diz üstü çizmeler fiziği uzun gösteren önemli ayrıntılardan biridir. Çok zarif gösteren ve oldukça dikkat çeken bu çizmeler bir çok bayanın ilk tercihidir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi