Bihter’in Kıyafetleri ve Pırlanta Kolyeleri

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik - Moda Bölümünden Bihter’in Kıyafetleri ve Pırlanta Kolyeleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Bihter’in Kıyafetleri ve Pırlanta Kolyeleri

  Reklam  Bihter’in Kıyafetleri ve Pırlanta Kolyeleri

  Forum Alev
  Beren Saat Kıyafet ve Takılar - Bihter’in kıyafetleri

  Giyim meraklıları tasarımlarının peşinde Dizide Bihter’in kıyafetlerini yakından takip edenler modacısını arar oldu. Bihter’in en çok beğeni toplayan aksesuarlarından biri olan kıyafetleri Arzu Kaprol’ü elinden çıkıyor. Arzu Kaprol markası sadece Bihter’in kıyafetlerin de değil, Linens mağazalarınsa satışa sunulan Arzu Kaprol Home serisiyle Behlül’ün yatak odasında da yer alıyor. Dizinin takip edilmesinde estetik anlayışın önemli bir rolü olduğunu söyleyen Modacı Arzu Kaprol, diziyle birlikte markasının ürün algısının çok fazla yaygınlaştığını ifade etti. Kaprol, “Özellikle tasarım detayları otto-modern felsefeyi yansıtan tasarımlar kullanılıyor. Bu da insanların dikkatini çekiyor. Kullanılan ürünlere Türkiye’nin farklı noktalarından talep ediliyor. Toplam görsel estetik nedeniyle tasarladığım ürün algısı da yaygınlaştı” diye konuştu.


  Bihter’in pırlanta kolyeleri


  Aşk-ı Memnu dizisinde Bihter, Firdevs ve Peyker karakterlerinin kullandığı takılardan bir kısmı ise Bee Goddess markasına ait. Ece Şirin tarafından geçen yıl açılan Tılsım Mücevher tarafından üretilen Bee Goddess marka pırlantalı ürünlerin fiyat aralığı 170 dolardan ile 28 bin dolar arasında değişiyor. Kate Moss, Donna Karan, Paris Hilton,Kevin Costner, Patricia Field, Kylie Minogue gibi isimlerin kullandığı Bee Goddess’ın dizide daha çok pırlanta ürünlerinin kullanıldığını aktaran Bee Goddess Genel Müdür Yardımcısı İclal Tiryaki, “Müşterilerimizden güzel tepkiler geliyor, zaten kulaktan kulağa yayılıyor ürünler. Ancak özellikle Bihter’inkiler revaçta” diye konuştu. Tiryaki ürünlerinin her birinin mitolojik bir kahramanı simgelediğini ve öyküsü olduğunu anlattı.

 2. 2
  HÖRÜ
  Bayan Üye

  Cevap: Bihter’in Kıyafetleri ve Pırlanta Kolyeleri - Beren Saat Kıyafet ve Takılar - Bihter’in kıyafetleri

  Reklam  Bihterin giydiği tüm kıyafetler ve taktığı tüm takılar özel ve önemli markalardan kullanılmış oldukça dikkat çeken ve gösterişli gösteren kıyafet ve takılardır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi