Leopar Deseni - Leopar Deseni Ceketler - Leopar Deseni Converse - Leopar Deseni Elbiseler

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik - Moda Bölümünden Leopar Deseni - Leopar Deseni Ceketler - Leopar Deseni Converse - Leopar Deseni Elbiseler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  RüzgarGülü
  Bayan Üye
  Reklam

  Leopar Deseni - Leopar Deseni Ceketler - Leopar Deseni Converse - Leopar Deseni Elbiseler

  Reklam  Leopar Deseni - Leopar Deseni Ceketler - Leopar Deseni Converse - Leopar Deseni Elbiseler

  Forum Alev
  Leopar Deseni - Leopar Deseni Ceketler - Leopar Deseni Converse - Leopar Deseni Elbiseler
  Modanın kendi içinde bir dengesi var. Yıllar önce kadınların beğenisine sunduğu ve olumlu geri dönüşler aldığı trendleri asla unutmuyor. Tıpkı siyah renk gibi leopar desen de form değiştirerek günümüz modasına uyarlanan trendler arasında yer alıyor.  Leopar desenli kıyafet, ayakkabı ve aksesuarlar dişiliğin simgesi olarak kabul ediliyor. Her kadının giymek isteyeceği ama çekindiği leopar desen çeşitli model ve renklerde karşımıza çıkıyor. Modanın kendini yenileyen havası sayesinde “asla giymem” dediğimiz kıyafetlere bile sıcak gözle bakmaya başlıyoruz.

  2010 kış modasının koleksiyonlarında leopar desene sıkça yer verilmeye başlandı. Önce vitrinleri süsleyen kıyafetler şimdi üzerimizde hayat buluyor. Alışılagelmiş sarı-kahverengi kombinasyonundan oluşan leopar desene; pembe-siyah, mavi-siyah, dore-kahverengi gibi uyumlu ikililer eşlik etmeye başladı. Yalnızca elbiselerde değil ayakkabı, aksesuar ve çantalarda da yoğun olarak kullanılıyor.

  Leopar modasına uyum sağlamak için boynunuza leopar desenli bir fular sarabilir, bilezik ve küpelerinizde leopar deseni tercih edebilirsiniz. Cazibeli modanın dikkat edilmesi gereken unsurları da bulunuyor. Tepeden tırnağa leopar desen giyinmek rüküş bir görüntü sergilemenize neden olabilir. Leopar desenli kombinler yaparken “sadece” kuralını uygulamanızda fayda vardır. Yani; sadece elbisede, sadece ayakkabıda, sadece aksesuarda leopar desen kullanmak size şık ve trendi görünüm kazandırabilir. Leopar desenli kıyafetlerinizi; kahverengi, krem rengi, pudra, sarı, dore gibi renklerle kombin edebilirsiniz.

  Modanın merkezindeki genç kızlar için klasik leopar desenli kıyafetler uygun olmayabilir. Tabii ki bu genç kızların trende uygun giyinmeyeceği anlamına gelmiyor. Pembe, mavi, mor gibi renklerle kombin edilmiş leopar desenli kıyafetleri rahatlıkla giyebilirler.
 2. 2
  HÖRÜ
  Bayan Üye

  Cevap: Leopar Deseni - Leopar Deseni Ceketler - Leopar Deseni Converse - Leopar Deseni Elbiseler

  Reklam  Leopar desenini herkes her zaman tercih etmez. Leoparın farklı renkleri ve deseni ile imkansız olmaktan çıkarak herkesin giyebileceği bir tarz olmaya başladı.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi