Parlak ve Canlı Saçlar İçin Şampuanlar

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Parlak ve Canlı Saçlar İçin Şampuanlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sen_AY
  Usta Üye
  Reklam

  Parlak ve Canlı Saçlar İçin Şampuanlar

  Reklam  Parlak ve Canlı Saçlar İçin Şampuanlar

  Forum Alev
  Parlak ve Canlı Saçlar İçin Şampuan


  Saçlarınız ne yaparsanız yapın sönük, mat ve yağlı bir görünümemi sahip. Sıradan şampuanlar saçınıza uygun olmayabilir.

  İşte ünlü yıldızların tercih ettikleri, saç bakım uzmanlarının önerdikleri şampuanlar..

 2. 2
  sen_AY
  Usta Üye

  --->: Parlak ve Canlı Saçlar İçin Şampuanlar

  Reklam
  Alterna'nın Caviar Anti-Aging Şampuanı

  Saçların da yaşlanmama tedavisi ihtiyacı olduğunu kim bilebilir? Alterna, güneş ışığı, çevre kirliliği ve kimyasal etkenler saçların yaşlanmasına, saç yapısının tahriş olmasına neden olabilir.

  Seasilk'li, saçı nemlendiren ve saçı yeniden sağlıklı hale getiren deniz mineralleri içeren Alterna's Caviar Anti-Aging Shampoo With Seasilk / Alterna Caviar Anti-Aging Şampuan ile tekrar parlak saçlara kavuşabilirsiniz.
 3. 3
  sen_AY
  Usta Üye
  The Body Shop Nettle Oil Balance Shampoo

  Isırgan otundan yapılan The Body Shop Nettle Oil Balance Shampoo / The Body Shop Isırgan Otu Yağlı Şampuan, saç derisinin kepeklenmesini ve saça parlaklık vererek tahriş olmasını önlüyor.
 4. 4
  sen_AY
  Usta Üye
  Philip B White Truffle Moisturizing Shampoo


  Tüm saç tipleri, özellikle boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlar için uygun şampuan, içeriğindeki İtalyan beyaz trüfü (yer mantarı) yağı, 23.2 % oranında bitki ve çiçek özü, soya proteinleri ve B 5 vitaminleriyle zenginleştirilmiş olup, saçı anında parlatır, nemlendirir, ferahlatır ve ipeksi bir görünüm yaratır.

  Philip B White Truffle Moisturizing Shampoo / Philip B Beyaz Mantarlı Nemlendirici Şampuan, renk koruyuculudur. Saçı anında parlatır, nemlendirir ve ferahlatır.

  Şampuan ıslak saç ve saç derisine uygulanır. Saç derisini köpürttükten sonra, saç uçlarına doğru köpük yayılır. Daha iyi sonuçlar almak için1–3 dakika kadar saçta bekletilip, iyicene durulanır.


  Katie Holmes'un kullandığı şampuanı Tekin Acar Kozmetik'ten alabilirsiniz.


 5. 5
  sen_AY
  Usta Üye
  Kerastase Paris Bain Chroma Riche

  Kerastase Paris Bain Chroma Riche / Kerastase Paris'in zengin krom içeren şampuanı saça kromdan elde ettiği bir parlaklık ve yumuşaklık veriyor. iVillage güzellik ve stil uzmanı Ysolt Usigan, sadece bir kullanımdan sonra saçlarının daha sağlıklı olduğunu belirtiyor.


 6. 6
  sen_AY
  Usta Üye
  Citre Shine Parlaklık Veren Nemlendirici Şampuan

  Parlaklık Veren Nemlendirici Şampuan / Citre Shine Moisture Replenish Shampoo, kuru ve zarar görmüş saçların nem oranını dengeler, saçlara verdiği nemi korur ve ileriye dönük tekrar kırılmasını engeller. Islak saça az miktarda uygulanır, parmak uçlarıyla masaj yaparak yedirilir ve bol ılık suya durulanır. 7. 7
  sen_AY
  Usta Üye
  John Frieda Brilliant Brunette Shine Release Volumizing Shampoo

  Güzellik ürünleriyle tanınan John Frieda'nın Billiant Brunette Shine Release Volumizing Şampuanı, saçları nemlendiriyor, hacim ve parlaklık kazanmasını sağlıyor.


 8. 8
  Apollo
  Emekli
  blendax kullaniyorum gayet memnunum.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi