Kuru cilde marul - Cilt Maskeleri

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Kuru cilde marul - Cilt Maskeleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  avin
  Yeni Üye
  Reklam

  Kuru cilde marul - Cilt Maskeleri

  Reklam  Kuru cilde marul - Cilt Maskeleri

  Forum Alev
  Kuru Cilde Marul Maskesi

  Probleminiz:

  Sürekli stres hali ve yoğun çalışma temposu cildi olumsuz yönde etkileyerek kuruluğa sebebiyet verebiliyor. Önlem alınmazsa ilerleyen dönemlerde cilt, mat bir görünüme kavuşuyor ve erken kırışıklıklar sözkonusu olabiliyor. Kuru cilt diğer cilt tiplerine oranla daha çabuk yaşlanıyor.

  Ne yapmalısınız?
  Sağlıklı, taze ve ışıltılı bir cilt istiyorsanız öncelikle maksimum düzeyde bir nemlendirme sağlamalısınız. Bu nedenle bol su içeren tüm meyve ve sebzeler cildinizin dostu olabilir. Bizim önerimiz marul ya da kıvırcık salata. Her ikisinin de içerdiği su miktarı cilde ihtiyacı olan nemi sağlayacaktır.

  Size uygun maske:
  Birkaç marul yaprağını kaynar suya batırıp 2 dakika bekletin ve soğumaya bırakın. Yaprakları temizlenmiş yüzünüze ve boynunuza uygulayın. 20 dakika bekleyip yüzünüzü ılık su ile yıkayın. Havlu ile tampon yaparak kurulayın.

  Marulun yararları:
  Marul bol su içerdiğinden vücuttaki toksinleri atıp temizliyor, zengin A vitamini sayesinde cilde pürüzsüzlük kazandırıyor. C vitamini ile de cildi güçlendirip olumsuz dış etkenlere karşı koruyor.
 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: Kuru cilde marul - Cilt Maskeleri

  Reklam  Yüzün erken yaşlanması solgun durması gibi sorunların temel çözüm noktası bulunmuştur. Yüzün ihtiyacı olan C ve diğer vitaminleri içeren bakım ürünleri ve uygulamalar yüzün daha canlı ve dinç kalmasını sağlamaktadır. Marulda bu özellik bulunduğu gibi yeteri miktarda nemi dengeleyecek su da bulunmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi