KozmetiK ÜrünLeri NasıL KuLLanıLır?

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden KozmetiK ÜrünLeri NasıL KuLLanıLır? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  |¨MaD qİrL¨|
  Usta Üye
  Reklam

  KozmetiK ÜrünLeri NasıL KuLLanıLır?

  Reklam  KozmetiK ÜrünLeri NasıL KuLLanıLır?

  Forum Alev
  Güzellik Malzemeleri  kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ancak çoğu zaman bunlar tamamen bitmeden atılır. Oysa, yapacağınız birkaç kurnazlıkla rujunuzu bitene kadar kullanabilir ya da maskaranızı kurumaktan kurtarabilirsiniz.

  Bakım kremlerini buzdolabında saklayın

  Bakım kremlerinin üzerlerinde son kullanma tarihi belirtilmemişse en fazla 30 ay saklanabilir. Peki bu süre içinde kreminizin bozulmasını nasıl önlersiniz? Çok basit; kreminizi buzdolabına koyarak.  Maskaranızın kurumasını nasıl önlersiniz?

  Kurumaya başlayan maskaralar için, maskaranın fırçasına birkaç damla ılık su dökün ya da hint yağı damlatın. Böylece maskaranızın ömrünü uzatabilirsiniz.

  Rujunuzu fırçayla sürün

  Rujunuzu fırçayla kullanırsanız hem daha iyi sonuç elde edebilirsiniz hem de rujunuzu sonuna kadar kullanabilirsiniz.

  Ojenizi sulandırın

  Kuruyan oje şişelerinin içine birkaç damla koruyucu damlatarak ojeyi sulandırabilirsiniz. Böylece oje hem sulanmış, hem de güzel bir parlaklık kazanmış oluyor.

  Kalemlerinizi buzdolabına koyun

  Göz ya da dudak kalemleri, uçları açılırken ziyan edilir. Kırılmaması ve bulaşmaması için kaleminizi önce yarım saat kadar buzdolabında soğutun. Uç sertleştiğinden daha kolay açılacak ve hiç ziyan olmayacaktır.

 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: KozmetiK ÜrünLeri NasıL KuLLanıLır?

  Reklam  Yaz ve kış aylarında makyaj ürünlerinin kuruduğunu ya da eriyerek bulaştığına sahip olmuşusuzdur. Makyaj ürünlerini kış ve özellikle yaz aylarında buzdolabında tutmak uzun süre kullanımını sağlayacaktır.+ Yorum Gönder
kozmetik ürünleri nasıl kullanılmalı
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi