bi daha cola içmeyin

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3567 Sonuncu8Sonuncu9
İslami Konular ve İslami Sorular - Cevaplar Bölümünden bi daha cola içmeyin ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 61
  İZMİRLİM
  Emekli
  Reklam

  --->: bi daha cola içmeyin

  Reklam  Alıntı İZMİRLİM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Selamun Aleyküm Evet Cocacolanın Tersi Muhammed Yok Mekke Yok Demek Siz Nederseniz Diyin Ayrıca Emoksk Kardeş Biz Dünya Için Değil Ahiret Içn çalışanlardanız Dünyanın Sana Ahirette Hiç Bir Faydası Olmayacaktır Unutma!!!!!!bu Cocacola Nın Manasını Yollayan Kardeş Sendende Allah Razı Olsun Kim Nederse Desin Bu Bir Gerçektir Dillerinde Olan şeyi Mallarına Yazmışlardır.ve Bu Yazıyı Ters çevirmelerinn Sebebi Müslümanlarada Bu Colayı Içirmektir Arapça Bilenlerin Anlamaması Içindir Bu Lütfen Islamiyet Hakkında Düşünürken Iyi Düşünn Rabbim Göstermesin Farkında Olmadan Küfre Sürüklenirsiniz VESSELAM Bin Kere Düşün Bür Kere Söyle!
  NOT:COLAYA RENGİNİ VEREN MEYAN KÖKÜDÜR.MEYAN KÖKÜNÜ FARELER ÇOK SEVER.MEYAN KÖKÜ KEPÇEYLE TOPLANIR.VE TABİ MEYAN KÖKÜNÜN YANINDA BİNLERCE FAREDE COLA KAZANINA GİDER VE FARE KANI SAYESİNDE COLA DAHADA KOYU BİR RENK ALIR.FAREYİ CENABI HAK DOMUZUN BURNUNDAN ÇIKAN NECİS HAYVAN OLARAK YARATMIŞTIR.DOMUZ TIKSIRDIĞINDA DOMUZUN BURNUNDAN ÇIKAN BİR HAYVANDIR!!!!!!!!!!!!!!!DİKKAT!!!!!
  (birinci sayfadakilere gönderilen bir mesajdır)


  Yazımız --->: bi daha cola içmeyin Hakkındadır

 2. 62
  mesutakpınar
  Yeni Üye
  arkadaşlar bu kokakola konusunu la mekke la muhammed imam larında bu manaya gediğini söylüyorlar

 3. 63
  sümey
  Üye
  Alıntı blueagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Arkadaşlar daha önceki yorumumda uzun uzun anlatmıştım ama, sanırım kimse diğer yorumları okumuyor. Yani sadece konu başlığına bakıp kendi yorumunu yazıyor.
  Öncelikle tekrar üzerine basa basa diyorum ki; sadece Coca Cola'mı?
  Herkes bir Coca Cola tutturmuş gidiyor. Bir tek ona kilitlenmeyin arkadaşlar. Amaç eğer bir şeylere tepki koymak ise daha gerçekçi olun ve daha etraflıca düşünün.
  Bugün ülkemizde bir çok firma var ki;onlarda aynı yerlere ve amaçlara hizmet ediyorlar. Yahudi siyonizmine hizmet eden sadece Coca Cola değildir. Evet Coca Cola tüm gelirini 2002 yılından itibaren İsrail Deniz Kuvvetleri' ne bağışlamıştır. Ama unutmayın ki dünya üzerinde bizzat İsrail ya da yahudi kökenli binlerce şirket vardır. Bunların bir çoğu ülkemizde de faaliyet göstermektedir. Araştırdığınız takdirde örneklerini fazlasıyla göreceksiniz. Hatta bir çoğunun ürünleri her gün evinize girmektedir.
  Tamam Coca Cola içmeyelim. Yani iş tamam mı olacak sanıyorsunuz? Filistin' deki çocuklar kurtuldu öyle mi? Onların tek gelir kaynağı Coca Cola' mı?
  Herkes evinde yahudi Lever ürünleri kullanacak. Yani Ariel ile çamaşır yıkayan kimse kendini özel insan sayacak. Ermeni abisi Fransız' ın Danone suyu diyince herkesin ağzının suyu akacak. Hatta Danone yoğurdu yiyen etrafına hava atacak. PKK mayını üreten Fortis Bank' ta hesabı olan beyim vicdanı rahat dolaşacak. Sonra gidip Barzani itinin Tatilya' sında eğlenecek. Hatta Yahudi katliamı nedeniyle yapılan özel anlaşma gereği ömür boyu İsrail' e müthiş miktarda her yıl kar payı veren Mercedes' e binecek. Tüm Türk halkı daha bir çok açık veya gizli hain firmadan her türlü ürünü alacak. Siyonizmin elinde uşak olan medyanın gazete ve TV lerini zengin edecek. Ondan sonra herkes Cola içmiyorum diye vicdanı rahat dolaşacak.
  Beyler kimse burada gaza gelip şov yapmasın.
  Şimdi elinizi vicdanınıza koyun ve bir daha düşünün. Yukarıda yazdıklarımı kaçınız yapmıyor? Yani hanginiz yukarıda saydığım ve sayamadığım hain şirketlerin ürününü kullanmıyor? Sadece Coca Cola içmeyince görevinizi yaptınız mı sanıyorsunuz?
  Kimse kusura bakmasın ve yanlış anlamasın ama, sadece Coca Cola' ya kilitlenip, diğerlerini de boykot etmedikçe;
  Yaptığınız eylem sadece Pepsi Cola' ya yarar.
  Herkese saygılar...

  sana sonuna kadar katılıyorum kardesim ... haklısın iş sadece coco cola içmemekle olmuyor... israil ve yahudi mallarini bilip kullanmamk lasım ki zaten yapıla her hazir üründe bize zararli bir cok madde var ..

  selametle ...

 4. 64
  erenhan
  Üye
  arkadaslar bu resim gerçek olmasada coca cola hakkında bir sürü gerçek var.Bu resim ise dogrumu degilmi bilmem ama bence coca cola hakkında açılan bu konu gerçek.Teşekkürler kardeş zaten içmezdim ben cola

 5. 65
  Turgay-uA
  Emekli
  ben bu coca cola olayına inanmıyorum o zaman herhangi bir amerikan veya israil malının adını ters çevir arapça bişey ifade etmiyosa yan çevir yine bişey ifade etmediyse karakökünü al yine bişey etmediyse uğraş dur çokkkkk saça bi olay hayatımda görmedim böyle saçma bi olay :eek:ya ne görmek istiyorsak öyle bakıyosunuz yan çevir bakalım ne yazıyor.Müslümanlara küfür mü ediyor.:confused: saçma sapan işlerle kafa yormayın:eek::p:)
  bu kadar saçma bişey görmedim ben

 6. 66
  kusma
  Yeni Üye
  allah razı olsun bu paylaşımın için bir daha ağzıma sürmeyeceğim

 7. 67
  crazy_hacker
  Yeni Üye
  diaz kardes iyi dionda aynisini yazmaz lar tabiiki biraz deitirirler...

 8. 68
  kusma
  Yeni Üye
  sana katılıyorum çok iyi bir konuya değinmişsin

 9. 69
  EFEKENTLİ
  Yeni Üye
  ewet yaaa biliyodum bunu paylaşımın için saolasın kardeşim

 10. 70
  crazy_23
  Üye
  Alıntı diyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Arkadaşın saol ama ben arapça ve osmanlıca biliyom ,yanlış anlamayın süper bir bilgim yok ama arap harfleriyle türkçe yazabilecek kadar biliyorum yani. Ve bu görüntüler hiç te yorumladığınız gibi görünmüyo. Mesela Muhammed deki dal harfi orjinal yazıda yok, küçük a' nın sonundaki çizgiyi ayırmışlar ama yine de yeni bir harf eklenmiş. + Mekke yazısındaki kef harfi de zoraki çıkarılmış gibi görünüyo.bi sürü değişiklik yapılmış ve özellikle bu hale getirilmiş gibi. Ben hiç kola içmem ama coca cola markasından değil. Hiç bir kolayı içmem sevmem yani. Tamam arkadaşlar kola içmesin ama bu sebep bana garip geldi. Yazıyı evirip çevirip istediğin manayı çıkarabilirsin yani. Sizleri destekliyorum ama bu haber bana asparagas geldi.
  ister olsun ister olmasın sonuçta çok zararlı bişey içmeyelim

 11. 71
  Turgay-uA
  Emekli
  İnadına içeceğim saçma sapan işlerle kafa yormayın !!!!!:mad:

 12. 72
  cbiter
  Üye

  --->: bi daha cola içmeyin

  Reklam  daha oncede werilmişti sanırım
  yinede paylaşım için saol...

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3567 Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi