Miraç Kandili İle İlgili Mesajlar

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Kandil Mesajları Bölümünden Miraç Kandili İle İlgili Mesajlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  DOLUNAY
  Özel Üye
  Reklam

  Miraç Kandili İle İlgili Mesajlar

  Reklam  Miraç Kandili İle İlgili Mesajlar

  Forum Alev
  Miraç Kandili İle İlgili Mesajlar  Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. İyi Kandiller

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaslarini bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

  Avuçlarin açildigi, gözlerin yasardigi, ilahi esintilerin kalpleri oksadigi anin bir asra bedel oldugu bu gece dualarda birlesmek dilegiyle kandilinizi kutlarim.

  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

  Allah'in rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül günesiniz hiç solmasin, yüzünüz aydin olsun, kabriniz nur dolsun, makaminiz Firdevs, dualariniz kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller..

  Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul kandilin mubarek olsun.
 2. 2
  munzir
  Üye

  --->: Miraç Kandili İle İlgili Mesajlar

  Reklam  sağol dolunay güzel sözler için 3. 3
  HARBİKIZ
  Bayan Üye
  Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.


  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun. 4. 4
  Gülehasret
  Süper Moderatör
  Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.

  Rüzgarın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının percerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp, keşke dediğin tüm güzelliklerin sizin olsun.

  Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

 5. 5
  mum
  Özel Üye
  miraç kandili ile ilgili kısa sözler
  Mirac hakkında sözler

  Müminin miracıdır namaz, bi namaz miracdan anlamaz. Her namazınız Miracınız olsun. Hayırlı kandiller..
  Miraç olayının yaşandığu şu mübarek gecede, ailenize isra süresinin ilk ayeti ile, miraç hadisleri mutlaka okuyunuz... geceniz mübarek olsun

+ Yorum Gönder
miraç kandili ile ilgili sözler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi