Arkadaşa Kandil Mesajları

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Kandil Mesajları Bölümünden Arkadaşa Kandil Mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi
  Reklam

  Arkadaşa Kandil Mesajları

  Reklam  Arkadaşa Kandil Mesajları

  Forum Alev
  arkadaşa en güzel ksıa kandil mesajları paylaşabilir misiniz 2. 2
  Hakan
  Administratör

  Cevap: Arkadaşa Kandil Mesajları

  Reklam  En Güzel Arkadaşa Kandil Mesajları

  Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.


  Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah'a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.


  Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Kandiliniz mübarek olsun.


  Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.


  Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki Duaların kabul, kandilin mübarek olsun.


  Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun. Kandiliniz mübarek olsun.


  Yakınlık ne mekanda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır kandiliniz mübarek olsun.
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi