Suluova Mihri Hatun Anaokulu Suluova

+ Yorum Gönder
Şehir ve İlçeler ve Karadeniz Bölgesi Bölümünden Suluova Mihri Hatun Anaokulu Suluova ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  aybuke
  Usta Üye
  Reklam

  Suluova Mihri Hatun Anaokulu Suluova

  Reklam  Suluova Mihri Hatun Anaokulu Suluova

  Forum Alev
  Suluova Mihri Hatun Anaokulu Amasya Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Suluova Mihri Hatun Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Suluova Mihri Hatun Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Suluova Mihri Hatun Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Suluova Mihri Hatun Tarihçesi:

  Okulumuz 2004-2005 Eğitim-Öğretim yılında hizmete girmiştir. Okulumuz ismini, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün teklifi ve Amasya Valiliği'nin onayı ile Amasya'da yaşamış ilk kadın şairlerimizden Mihri Hatun'dan almıştır. Okul müdürümüz Yurdanur CAN kurucu müdür olarak görevlendirilmiştir.
  Okulumuzda üçü kadrolu ,biri sözleşmeli ,biri usta öğretici olmak üzere toplam beş öğretmen, bir aşçı, bir kadrolu hizmetli, bir yardımcı personel ve bir kaloriferci görev yapmaktadır.
  Okulumuzda dört derslik ve beş şube ile hizmet verilmektedir. Sınıflarımızın iki tanesi tam gün (sabah 08.00 ile akşam 17.00 arası), bir tanesi sabahçı (sabah 08.00 ile öğlen 13.00 arası), iki tanesi de öğlenci (öğlen 12.00 ile 17.00 arası) olmak üzere eğitim öğretim faaliyetleri yürütülmektedir. Okul bahçemizde bir kum havuzu, bir oyun parkı ve bir çim alan mevcuttur.

  Suluova Mihri Hatun Anaokulu Detayı:

  Okul 2004-2005 Eğitim-Öğretim yılında hizmete girmiştir.Okulda beşi kadrolu biri görevlendirme olmak üzere toplam altı öğretmen, bir aşçı, bir kadrolu hizmetli, dört yardımcı öğretmen ve bir kaloriferci (gece bekçisi) görev yapmaktadır.Okulda dört derslik ve beş şube ile hizmet verilmektedir.Sınıfların üç tanesi tam gün, bir tanesi sabahçı, bir tanesi de öğlenci olmak üzere eğitim öğretim faaliyetleri yürütülmektedir. Okul bahçesinde bir kum havuzu, bir oyun parkı ve bir çim alan mevcuttur.

  Suluova Mihri Hatun Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: AMASYA / SULUOVA
  Adı: SULUOVA MİHRİ HATUN ANAOKULU
  Adresi: Yeni Mah.Recep Ince Cad.Suluova - AMASYA
  Telefon Numarası: 3584179463
  Faks Numarası:
  E-mail Adresi:
  Web Adresi: -www.mihrihatunanaokulu.k12.tr

  Suluova Mihri Hatun Anaokulu Resimleri:


 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Suluova Mihri Hatun Anaokulu Suluova

  Reklam  okul bakınca küçük görünüyor ama yapısı yada kadrosu oldukça kalabalık neredeyse 10 kişi üstü kadrolu çalışanı var Suluova Mihri Hatun Anaokulunun+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi