Artvinin İklimi Nasıldır?

+ Yorum Gönder
Şehir ve İlçeler ve Karadeniz Bölgesi Bölümünden Artvinin İklimi Nasıldır? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  SuyunGizemi
  Bayan Üye
  Reklam

  Artvinin İklimi Nasıldır?

  Reklam  Artvinin İklimi Nasıldır?

  Forum Alev
  Artvinde görülen iklim, Artvinin iklimi nedir, Artvinde hangi iklim görülür, Artvin ilinin iklimi

  Artvin'in iklimi Karadeniz iklimidir. Kıyı kesimlerinde ılık ve yağışlı iklim tipi egemendir. Artvin merkezinin de ılık ve yağışlı bir iklim tipi vardır. İlin yüksek kesimleri diğer Karadeniz bölgesi illerinde de olduğu gibi kışları kar yağışlıdır. Ancak bütün yıl yağışlı ve serindir. Artvin'in genelinde görülen Karadeniz iklimi, Şavşat'ın, Ardanuç'un ve merkez ilçenin rakımı yüksek olduğu yerlerde kışları daha sert geçer.


  Alıntı
 2. 2
  NormanCı
  Özel Üye

  --->: Artvinin İklimi Nasıldır?

  Reklam  Alıntı Çalnıtı Falan Ama Çok İyi Ya :) Bilgi İçin TEŞEKKÜRLER Yazları Ondan Sıcak Yerlere Taşınıyorlar =) Yurdum İnsanı İşte :)
 3. 3
  SuyunGizemi
  Bayan Üye
  Calıntı biliyormusunuz ne zaman oluyor? Bir kişinin kendi gorüşünü yorumunu veya kendine ait olan birşeyi izinsiz alıp paylaştığın ve kaynak gostermediğin zaman oluyor.Bu Genel Bir Bilgidir.Bende Kaynak gostermiyorum reklam olur diye Alıntı Yazıyorum :onay:
  Rica ederim :)
 4. 4
  NormanCı
  Özel Üye
  Kaba Davrandıysam Özür Dilerim :) ;)


 5. 5
  SuyunGizemi
  Bayan Üye
  Estağfurullah yanlıs anlasıldı yazım herhalde.Ben sadece calıntının ne manaya geldiğini acıkladım.Kabalıkla alakası yok sevgili kardeşim ;)..Konuma yorum yaptığın icin teşekkür ederim ;)


 6. 6
  NormanCı
  Özel Üye
  Estağfurullah yanlıs anlasıldı yazım herhalde.Ben sadece calıntının ne manaya geldiğini acıkladım.Kabalıkla alakası yok sevgili kardeşim ;)..Konuma yorum yaptığın icin teşekkür ederim
  :) Peki O Zaman Yanlıs Anlasılma Olmus Konuna Yorum Yapmakta Benim Küçük Bir Görevim Yardım Ve Bilgi İçin El Ele Sevgili Kardesim =)

 7. 7
  Ziyaretçi
  Mrb arkadaslar ben artvine tayin istemeyi dusunuyorum astim hastasi oldugum icin nem orani nasil cok mu nemli merak ediyorm

+ Yorum Gönder
artvinin iklimi nasıldır,  artvinin iklim özellikleri,  artvinde kış nasıl geçer,  artvin in iklimi,  artvin iklim koşulları
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi