Erkeklerin ilgi alanları nelerdir

+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kısa Bilgi Bölümünden Erkeklerin ilgi alanları nelerdir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Erkeklerin ilgi alanları nelerdir 2. 2
  Gizliyara
  Frmacil.com

  Cevap: erkeklerin ilgi alanları nelerdir


  erkeklerin ilgi alanları


  Erkeklerin ilgi alanları yaşadıkları çevre ve arkadaş ortamları ile yakından ilgilidir. Her erkeğin değişik ve sıradaşı ilgi alanları olabilir. Erkekleri daha yakından tanımak isteyen bayanlar onların ilgi alanlarını öğrenerek daha kolay yaklaşabilirdir. Eşler arasında karşılıklı ilgi alanlarını bilmek ilişkilerin daha sağlıklı ve heyecanlı sürmesini sağlayacaktır.
  Pek çok bayan erkek arkadaşlarının kendileri ile ilgilenmediğinden yakınmaktadır. Bu ilgi eksikliğinin önemli bir nedeni erkeğinin isteklerine cevap veremiyor olmasından kaynaklanır. Eğer erkek arkadaşınız ya da kocanız sizinde ilgilenmiyorsa onun ilgi odağı haline gelmeniz ve onu keşfetmeniz gerekir. Erkeğinizin en çok ne ile ilgilendiğini keşfetmek çok zor değil.
  Öncelikle erkek arkadaşınızla muhabbetlerinizi gözden geçirin. İlişkinizin dışında en çok hangi konularda konuşuyor hangi konularda uzun süreli muhabbet edebiliyorsunuz bunu belirleyin. Çünkü uzun süreli muhabbetlerin kaynağı ancak onun ilgi alanı içinde olan bir konu etrafında olabilir. Erkekler kendilerini sıkan konualar hakkında çok fazla konuşmazlar. Örneğin muhabbetlerinizde sürekli birileri hakkında konuşuyorsanız erkeğinizin ilgi alanları içinde dedikodu yapmak vardır. Hoş bir şey değil ancak onunla iletişimini ve ilişkinin sürerliğinin teminatıdır. Erkeğinizle bol bol birilerini çekiştirin.
  Çoğu erkeğin ilgi alanı futbol, araba ve kadındır. Bu üçlüden muhakkak birine sahiptir erkekler. Hangisinin daha ağır olduğunu keşfetmek ise size kalmış. İşler bunları keşfetmeklede bitmiyor tabi. Bu konulardan birine ilgi duyan erkeğinizle konuşmak için konular hakkında bilgi sahibi olmakta gerekir. Bu yüzden futbolu uzaktanda olsa takip edin arabalar ile ilgili bir kaç yazı okuyun ya da kendinizce bir araba favoriniz olsun.
  Erkeklerin aslında en sevdiği konular cinsel içerikli konulardır. Hiçbir erkek cinsel içerikli bir sohbete hayır demez. Eğer utangaç bir yapınız yoksa onunla cinsel içerikli sohbetler edebilirsiniz. Ölçülü ve tahrik edici cinsel sohbetler erkeğinizin bütün ilgisinin size odaklanmasına sebep olur. Onu tahrik edici sorularla kıstırabilir size arzu duymasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca gecenin geç saatlerinde telefonla konuşmanız ve muhabbeti cinsel konulara getirmeniz onu inanılmaz derece etkileyecektir. Eğer erkeğiniz eşiniz ise yatakta bu muhabbetleri yapabilir ve ilgi alanına girebilirsiniz..+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi