Venezuella doğal güzellikler

+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kısa Bilgi Bölümünden Venezuella doğal güzellikler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Venezuella doğal güzellikler 2. 2
  HARBİKIZ
  Bayan Üye

  Cevap: venezuella doğal güzellikler
  Caracas: Başkent olmakla birlikte en büyük ve kalabalık şehridir. Ülkenin kıyıya paralel dağlarının yakınında olan şehir, güzel manzarasıyla ve ılıman iklimiyle bilinir. Çeşitli parkları ve bahçeleri bulunur, örneğin Avila Ulusal Parkı ve Doğu Parkı. Ülkenin aynı zamanda kültürel merkezi olması dolayısıyla Tiyatro Festivali ile ünlüdür ve geniş bir galeri ve müze çeşitliliğine sahiptir. Canlı gece hayatı ve kaliteli alışveriş imkanları da şehrin size sunabilecekleri arasındadır.

  Valencia: Ülkenin üçüncü en büyük şehri olan Valencia, bir aile tatili için mükemmel seçimdir. Büyük doğal güzelliklerin yeri olan şehir, Valencia Akvaryumu ve Las Dunas Eğlence Parkı gibi insan yapımı eğlence imkanlarını da içinde barındırır. Caracas gibi, ülkenin kültürünü tatmak için gezebileceğiniz müzeleri ve galerileriyle doludur.

  Ciudad Bolivar: Tarihsel ve kültürel önemi olan bu şehir, Ciudad Bolivar Katedrali, Plaza Bolivar, Eski Hapishane, Eski Kiliseye Bağlı Köşk ve Hükümet Sarayı gibi mekanları turistlerin ziyaret imkanları arasına sokar. Jesus Soto Modern Sanat Müzesi mutlaka gezilmelidir.+ Yorum Gönder
venezuela doğal güzellikleri
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi