Zırhlama görevi nedir

+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kısa Bilgi Bölümünden Zırhlama görevi nedir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Zırhlama görevi nedir 2. 2
  Gizliyara
  Frmacil.com

  Cevap: zırhlama görevi nedir


  zırhlama görevi nedir


  zırhlamak herkesin istediği bir şey olmakla birlikte %75'imiz başardığı bir işlemdir. Öncelikle atı zırhlamak için atımızın 10 lwl olması gerekmektedir. Daha sonrası için bir madalyona ihtiyacımız var, madalyonu bulduktan sonra seyise gidiyoruz. Seyis amca bize diyor ki: "Git 100 tane akrep okcu veya yılan okcu gebert gel, atını al."

  Buraya kadar olan gereksiz kelimeler dizisinden dolayı hepiniz bildiğiniz için özür dilerim, şimdi gelelim atı nasıl zırhlayacağız, atın zırhlanma yöntemi nedir?
  1-)GRUP KURMA
  Öncelikle arkadaşlarımızla, kankalarımızla veya köy meydanında bulduğumuz birtakım yüksek seviye (lwl) kişilerle grubumuzu kurup gidiyoruz. Eskiden 2-3 kişi ile bu görev rahat yapılabiliyordu ancak 100 tane olunca işimiz zorlaştı ve benim size tavsiyem 5-6 sağlam adam alın veya 7-8 normal adam alıp gidin.
  2-)GÖREV ZAMANI
  Belirttiğim niteliklerde grup kurarsanız işiniz kolay zaten. İşinizin daha da kolaylaşması için size çölün haritasını veriyorum.

  ◦1 ile gösterilen yerlerde AKREP OKÇU çıkar.
  ◦3 ile gösterilen yerlerde yılan okçu çıkar..

  AT ZIRHLARKEN YAPMAMANIZ GEREKENLER:
  1-)Tek başımıza görevi yapmaya çalışmayın. Yapmak isterseniz de çok sağlam bir karaktere sağlam olmanız (sağlam bir chara sahip olmanız ) gerekmektedir.
  2-)Pot almadan göreve gitmeniz.
  3-)Hile kullanmadan görevi yapmaya çalışmanız. [hileniz yoksa edinmek için tıklayın.]
  4-)Grubu 6 kişiden az kişiyle kurmak. (grup kurduğunuz adamlar çok sağlamsa bu maddeyi dikkate almayabilirsiniz.

  Görevi başarıyla tamamlayamazsanız "madalyonu" kaybedersiniz.

  Görevi başarıyla tamamlarsanız "seyis amcanın" yanına gidip görevi bitirdim zırhlı at kitabımı ver demeniz gerekmektedir. Bu kitabın tamamlanması 24 saat (yani 1 gün) alıyor, kitabı almak için de 500k ya (500.000 yang) ihtiyacınız var...+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi