Sosyal Hayat Neden Bu Kadar Önemli?

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Kişisel Gelişim Bölümünden Sosyal Hayat Neden Bu Kadar Önemli? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  xRockİnGirLx
  Süper Moderator
  Reklam

  Sosyal Hayat Neden Bu Kadar Önemli?

  Reklam  Sosyal Hayat Neden Bu Kadar Önemli?

  Forum Alev  Bu Yazı Sadece lise veya yüksekokul sıralarında ders çalışmaya yönelik bazı öğütleri sunmakla sınırlı değildir. Söz konusu çerçevenin dışında sizleri sosyal hayata hazırlamak da var. Doğaldır ki okulda okuyan bir kişi elbette başarıları nispetinde bu hayatın merdivenlerini tırmanacaktır. Ne var ki uğraşılar bu noktada son bulmamakta her yeni adım biraz daha dikkat ve çalışmayı gerektirmektedir. Okulda başarısız olunduğunda hayat bitmiş demek değildir. Einstein'ın başarısız okul deneyimi hep örnek olarak verilir. Ve tabi ki okul dışı başarıları da... Amaç hayatta başarılı olmaktır.

  Zaman insanoğlunun elindeki en önemli ve değerli hazinedir. Bu değerli varlığı çok iyi kullanmamız gerekir. Üstelik telafisi de mümkün değildir. Boş geçen her bir zaman dilimi bilin ki geri getirilemeyecek büyük bir kayıp demektir. Zamanı verimli kullanabilmek, düzenli ve programlı bir yaşantıyla mümkündür. Zaten başarılı ve mutlu olmanın temelinde de bu yatmıyor mu?

 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Sosyal Hayat Neden Bu Kadar Önemli?

  Reklam  Sosyal hayat, aile hayatından sonra insana eğitim veren ve onun kişiliğinin şekillenmesinde rol oynayan hayattır. Sosyal hayat kişinin ömrü boyunca devam ettiği için oldukça önemlidir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi