Izmir anlayarak hızlı okuma eğitimi

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Kişisel Gelişim Bölümünden Izmir anlayarak hızlı okuma eğitimi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  hncoskun
  Yeni Üye
  Reklam

  Izmir anlayarak hızlı okuma eğitimi

  Reklam  Izmir anlayarak hızlı okuma eğitimi

  Forum Alev
  ALTIN ORAN AKADEMİ “Altın oran Hızlı Okuma” ve “Dinamik Öğrenme” programları ile tüm öğrencilere yüksek başarıyı sağlayan seminerler düzenlemektedir. Tüm eğitimler uygulama ağırlıklı ve başarı odaklıdır, özel bir uygulama olan “Hatırlama Tekrarı Uygulaması “ ile katılımcılara uzun süreli danışmanlık hizmeti verilmektedir. Altın oran Hızlı Okuma Eğitimi için hazırlanan bilgisayar programındaki egzersizler, Eğitim Uzmanlarınca, uzun süren araştırmalara dayanan son teknoloji ve insan beyninin öğrenme prensipleri hakkındaki son bilgilere göre düzenlenerek bilgisayara adapte edilmiştir. Klasik hızlı okuma yöntemlerinden çok daha farklı ve ileri bir metot olan “Altın oran Hızlı Okuma” , bu özelliği ile bu alandaki en kapsamlı hızlı okuma programı olma özelliğini taşımaktadır.
  ALTIN ORAN HIZLI OKUMA İçerik Bilgileri

  Seminer Ana Başlıkları
  · Neden Hızlı Okuma?
  · Nasıl Okuyorsunuz?
  · Okuma Frenleri Nelerdir? Nasıl Kurtuluruz?
  · Okuma, Göz ve Beyin İlişkisi
  · Sağ Beyin - Sol Beyin
  · Hızlı Okuma Teknikleri
  · Bilgisayarda Hız ve Göze Ritim Kazandırma Çalışmaları
  · Ön Okuma Teknikleri
  · Bilgisayarda Hız ve Blok Görme Çalışmaları
  · Düşüncenin Akışı
  · Konu Üzerinde Dikkatini Toplama
  · Motivasyon, Konsantrasyon, Meditasyon Ve Okuma
  · Metin Türlerine Göre Okuma Teknikleri
  · Karşılaştırmalı Okuma ve Değerlendirme
  · İyi Okuma Konusunda Öneriler


  Seminer sonrası istediğiniz bilgiyi kolayca elde edebilecek ve size pahalıya mal olabilecek hatalardan kurtulabileceksiniz. Okuma hızınız ve anlama düzeyiniz minimum 3 – 5 kat artacak. Bir anda hayatınızı değiştirebilecek kitapları okumaya vaktiniz olacak.

  Altın oran Hızlı Okuma ile,

  · Okuma hızınız 3 -5 kat artacak. Bu sayede bir ayda 30 saat, tüm yılda 360 saat fazladan (yaklaşık 45 iş günü !) zaman kazanacaksınız. Ailenize, hobilerinize ve sosyal yaşamınıza çok daha fazla vakit ayırabileceksiniz.

  · Dikkat, algılama ve öğrenme yeteneğiniz artacak, bu sayede daha iyi anlayacak, daha kolay hatırlayacaksınız, öğrendikleriniz daha kalıcı olacak.

  · Motivasyon ve konsantrasyon beceriniz artacak.

  · Göz egzersizleri ile geliştirilen görme beceriniz sayesinde doğru teknikle ve ritmik hareketlerle okuduğunuz için artık okumaktan gözleriniz yorulmayacak ve ağrımayacak.

  · Eğitim içeriğindeki “göz – beyin koordinasyon egzersizleri” sayesinde beyindeki sinir hücreleri arasında iletişimin hızlanması, beynin gelişimini sağlanır. Bu sayede her konuda öğrenme beceriniz ve bilgi sentezleme yeteneğiniz artacak, öğrenmek sizin için artık çok daha kolay olacak.

  · İnsan beyninin çalışma / öğrenme prensiplerine göre bilinçaltı algılama / motivasyon teknikleriyle hazırlanmış özel egzersizler ile kazandığınız yeni okuma becerileriniz, artık bir alışkanlık haline geleceğinden hiçbir zaman kaybetmeyeceksiniz. Bir daha asla eskisi gibi yavaş, anlamadan ve verimsiz okuyamayacaksınız.

  · Dosya, rapor, e-maillerinizi, satın alıp okumaya fırsat bulamadığınız kitapları en az üçte bir zamanda okuyup değerlendirebileceksiniz. Bu sayede işleriniz çok daha kısa sürede bitecek ve okuma yoluyla sağlamayı amaçladığınız kişisel gelişiminiz de hızla artacak. İş yetiştirememe stresi son bulacak.
  Eğitmen: Hasan Nafi COŞKUN
  www.hasannaficoskun.com
  Bilgi ve Başvuru:
  Hasan Nafi COŞKUN : 0542 892 31 39

  ALTIN ORAN AKADEMİ
  1437 sokak No:22 Kat:3 Alsancak/İZMİR
  Telefon: 0232 463 23 67 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: Izmir anlayarak hızlı okuma eğitimi

  Reklam  algılama ve öğrenme yeteneğiniz artacak, bu sayede daha iyi anlayacak, daha kolay hatırlayacaksınız, öğrendikleriniz daha kalıcı olacak.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi