Öğrenci koçluğu ve hızlı okuma programı

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Kişisel Gelişim Bölümünden Öğrenci koçluğu ve hızlı okuma programı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  hncoskun
  Yeni Üye
  Reklam

  Öğrenci koçluğu ve hızlı okuma programı

  Reklam  Öğrenci koçluğu ve hızlı okuma programı

  Forum Alev
  Öğrencilere Eğitim hayatında destek olmak amacıyla hazırlanan bu program 16 saatlik Hızlı okuma Eğitimi ve beraberinde yapılan 5 öğrenci koçluğu çalışmasını içermektedir.
  Amaç öğrencinin başarı düzeyini yükselterek motivasyonunu artırıp eğitim hayatına bilinçli yaklaşımını sağlamaktır.

  ÖĞRENCİ KOÇLUĞU
  Öğrenciyi tanıma ve değerlendirme sürecinin sonunda öğrencinin başarısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılır. Verimli ve yeterli ders çalışma ve sınav kaygısı ile mücadele çalışmanın içeriğinde önemli bir yer tutar.

  Öğrenciye hem akademik hem de psikolojik desteğin verildiği öğrenci koçluğu programıyla öğrenirken sıkılmamanın yollarını keşfedecek, bilginin size en kolay yolla akmasını sağlayacak size özel yöntemler ve düzenlemelerle çıktığınız eğitim maratonunda herkesten bir adım önde koşacaksınız.

  HIZLI OKUMA İLE KISA ZAMANDA DAHA ÇOK BİLGİ KAZANABİLİRSİNİZ

  Bu yeni teknik; Hızlı Okuma uzmanları tarafından düzenlenmiş ve bilgisayara hızlı okuma programı olarak adapte edilmiştir. Bu öğrenmekten ve ilerlemekten kendinizi alamayacağınız bir eğitim programıdır. Programı öğrendikten sonra istediğiniz bilgiyi her zaman elde edecek ve size pahalıya mal olacak hatalardan kurtulabileceksiniz. Örneğin: bir anda hayatınızı değiştirebileceğiniz kitapları okumaya vaktiniz olacaktır. Araştırmacılar; beyinle ilgili olarak son 25 yılda tüm insanlık tarihinde öğrenilenlerden çok daha fazla bilgi elde edildiğini söylüyorlar. “HIZLI OKUMA” eğitimi bu araştırmalardan elde edilen bilgileri kullanmaktadır.

  Hızlı Okuma;

  Başarılı olmaktır;
  Okumadan daha fazla zevk almak, bunu hissetmek
  Beyin gücünüzü kullanmayı öğrenmek,
  Beyninizi sizi oyalayıcı faktörlere kapatmak,
  Okuduğunuzu daha kolay ve doğal olarak hatırlamaktır.
  Bu tekniği öğrenmeniz hayatınızı GARANTİ etmeniz demektir.

  Bilgi ve Başvuru : ALTIN ORAN AKADEMİ (0232) 463 23 67 - 0507 655 36 51 Alsancak/İZMİR 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: öğrenci koçluğu ve hızlı okuma programı

  Reklam  İnsanların ilgilendiği alanlar ile ilgili yaşam koçları gündeme damgasını vurmaktadır. Öğrenci koçları da bunlardan biri olup öğrencileri sınava eğitime, hayata, daha başarılı bir kişi haline getirmeye çalışılmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi