Gündüz Ölüsü -Charlaıne Harrıs

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Kitap - Dergi Tanıtımları Bölümünden Gündüz Ölüsü -Charlaıne Harrıs ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  xRockİnGirLx
  Süper Moderator
  Reklam

  Gündüz Ölüsü -Charlaıne Harrıs

  Reklam  Gündüz Ölüsü -Charlaıne Harrıs

  Forum Alev

  Gündüz Ölüsü  Belki de sevgilinizin bir vampir olması o kadar da şahane bir şey değildir...
  "Komik, hızlı tempolu, eğlenceli ve müthiş merak uyandıran bir vampir ve aşk romanı; elinizden bırakamayacaksınız, sakın kaçırmayın."
  -Susan Sizemore-

  Sookie Stackhouse, Louisina'nın ufak bir kasabasında, kendi halinde bir bar garsonu. Sessiz, sakin, etliye sütlüye karışmaz ve öyle çok sık dışarı çıkmaz. Güzel olmadığından değil. Güzel bir kız. Sadece, Sookie bir çeşit 'beceriksizliğe' sahip. İnsanların zihnini okuyabiliyor. Bu yüzden de erkekler tarafından pek tercih edilmiyor, diyelim.

  Bir gün Bill ile tanışıyor, uzun boylu, yakışıklı, esmer -üstelik Sookie adamın aklından geçen tek kelimeyi bile duymuyor. Bill, Sookie'nin hayatı boyunca beklediği erkek...

  Fakat Bill'in de kendine has bir 'beceriksizliği' var. O bir vampir, hem de kötü şöhretlisinden. Ciddi anlamda tüyleri diken diken eden bir grupla takılıyor ve hepsi de -ne sürprizdir ki- potansiyel katil. Üstüne üstlük, Sookie'nin iş arkadaşlarından biri öldürülünce, Sookie sıranın kendisinde olduğunu düşünmeye başlıyor.

 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: Gündüz Ölüsü -Charlaıne Harrıs

  Reklam  komik bir vampir romanı imiş Gündüz Ölüsü Sookie Stackhouse serisi 1.Kitabıdır Artemis Yayınları tarafından yayınlanmıştır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi